NDERF Home Page Nadesłane przeżycia (NDE) Napisz o swoim przeżyciu

Archiwum DBS (7/1/2002-12/31/2002)


DBS Experiences and Comments: Poniżej zamieszczamy streszczenia relacji. Kliknij imię by przeczytać relację w całości.196.

194. Janet S DBS 12/23/02  Suddenly my heart started to do what I can only describe as a "shudder." I started to call out to my daughter when my heart stopped.  I suddenly realized that EVERYTHING had stopped.  There was no sound, no movement, nothing.  I was standing there taking in this fact, when I looked down & saw my body on the bed.  I thought "oh, I'm dead" like it was a completely ordinary thing.  Then I remember thinking, "I wonder if the rain stopped too", so I went through the wall & looked around outside.  The rain had not just stopped, the raindrops were suspended in mid-air. 
The raindrops being suspended in mid-air is a wonderful description showing the time differential between earth and the other side.

193. Earl S DBS 12/23/02 It started getting dark. Then I started moving. Faster and Faster. Darker and darker like I'm in a tunnel. I see a pinpoint of light. Brighter and brighter. Sudden stop.  I'm standing. Facing the most perfect person I have ever seen. The light was coming from him. He was the light. I recognize him as Jesus Christ. I have the most wonderful feeling of peace . He said "I'm sorry, you can't stay, there is something you must do.
After the car accident he saw Jesus.

186. JoAnn M DBS 11/24/02  At some point, a being came along and took me on a tour of the universe.  I had instilled in me, creation and how the galaxies were created.  I got to visit places that were advanced beyond comprehension, and yet see places that are just starting out!  I was met with such love and compassion that I could care what was going on to my human transporter.  While the paramedics continued to work on me and get me ready for transport, I was too busy playing on a star and meeting my Maker!  It never concerned me there were no bodies, and fear was not in my vocabulary.  Things were assimilated instantly and within that instant, knowledge was completely consumed.  These beings were not male or female.   Since there is no way to measure time, I have no idea how long this went on.  I was shown and told things unimaginable. 
This is an amazing account that will knock your socks off! 

184. Mari C DBS 11.11.02  Jak przez mgłę pamiętam krótką podróż (tak mi się przy najmniej wydawało)  a potem otulające mnie światło i wspaniałą nieskończoną miłość. Teraz wydaje mi się, że była to jakaś dusza. Czułam totalną rozkosz i błogość. Nie ma języka, za pomocą którego można by było to opisać. Powitała mnie jakaś forma zbiorowej świadomości i w tym samym momencie przekazała mi, że muszę podjąć decyzję o pozostaniu lub powrocie. Pamiętam, że podejmowałam tę decyzję nie jako małe dziecko, lecz jako osoba z odpowiednią wiedzą pomagającą podjąć mi właściwą decyzję. 
Mari przeżyła swoje DBS kiedy miała zaledwie 18 miesięcy, lecz jej wspomnienia są bardzo wyraźne. To zadzwiające tym bardziej, że w wieku 18 miesięcy umysł nie jest w stanie przechowywać takich wspomnień. To potwierdza tezę, że wspomnienia są przechowywane przez świadomość, która żyje nawet poza ciałem

180. Bill W DBS 11.11.02 Trawa była tak zielona, że aż oczy bolały od patrzenia na nią. Mogłem jej nawet posmakować! Smakowała jak arbuz! Chodzenie po trawie było wspaniałym uczuciem, było cudowne. Wow, chciało się wykrzyknąć! Zapach również nie docierał do mnie nosem. Przenikał mnie, moje policzki - dostawał się jakby przez zatoki. 
Jest to jedna z najbardziej kapitalnych relacji ze szczegółowym opisem tego, co wydaje się nie do opisania! Bill opowiedział nam swoją historię jako pierwszym - jest to dla nas na prawdę zaszczyt! DODATKOWE przeżycie - opis przeżycia, które zdarzyło się Billowi po tym jak opowiedział o swoim DBS. Z pewnością przyprawi was o gęsią skórkę!

175. Diane G DBS 13.10.2002 Nagle przebiliśmy się przez to światło i ukazała mi się zupełnie nowa rzeczywistość. Wyglądała jak świat fizyczny, ale na wyższym poziomie, bardziej kolorowy, piękniejszy, zdumiewający. Były tam rośliny, drzewa, góry, jeziora, zwierzęta i błyszczące, jakby kryształowe, niektóre bardzo ozdobne, budynki. Widziałam jakieś poruszające się istoty. Były to świetlne stworzenia, prowadziły swoje codzienne życie. Nie miały ciał, były polami energetycznymi. Nie chodziły, a unosiły się w powietrzu. Ich życie jest podobne do naszego, ale nie ma tam walk, problemów, smutku. Są oni artystami, muzykami, tancerzami, śpiewakami, wynalazcami, budowniczymi, uzdrowicielami, twórcami rzeczy magicznych - odzwierciedleniem tym, kim będą w następnym życiu w fizycznej sferze.
Wspaniałe przeżycie podczas spływu pontonowego! To trzeba przeczytać ze względu na wspaniałem opisy i wnioski. 

168. Mellen-Thomas Benedict DBS 9/10/02

148. Sherry G DBS 22.07.2002 "Odnalazłam MIŁOŚĆ! Widziałam jak mój duch opuszcza ciało uwalniając się z materialnego świata. Obserwowałam jak podróżuję tunelem światła, którego ciężko opisać terminami fizycznymi. Doświadczyłam wszystkiego naraz: miłości, wolności, uwolnienia, jedności nas wszystkich. Nagle znalazłam się w obecności potężnych duchów otoczona miłością. Czułam jak mnie pocieszają i przygotowują na to, co ma się stać. Ich miłość była tak spokojna." 
Jest to zdumiewająca opowieść ukazująca jak bardzo duchowo zmienia DBS. Sherry opowiada o najbardziej intymnych szczegółach swego trudnego życia, by przedstwawić wpływ DBS i triumfować w postaci znalezienia sensu dla innych. Jej historia to fascynująca mentalna wędrówka do świata cierpiących na bulimię i anoreksję.

145. David H DBS 7.07.2002  CZĘŚĆ PIERWSZA: Tak piękne było jego światło, nie sposób opisać słowami, było jak wschodzące słońce; i on wznosił się jak słońce zza gór ku niebu. Miłość przenikająca każdą cząstkę mnie i ożywiająca moją duszę. Również planeta zmieniała się pod wpływenm Jego światła. Widziałem, jak góry się otwierają i tryskają w formie wodospadu. 
23.07.2002 CZĘŚĆ DRUGA: Tu słyszalne są wszystkie myśli, więc nie sposób ukryć jakiegoś planu. Zamiast tego należy po prostu o nim głośno powiedzieć. Więc surowo orzekłem "kim jesteś?!!" a wtedy ona oderwała część całunu, który okrywał jej twarz i ukazała mi tylko kość i czaszkę. Jej szczęka szeroko się otworzyła, jakby była wyhaczona, a ona całokowicie wyszła ze swej togi i zeskoczyła w moim kierunku chcąc mnie ugryźć. To był mój lewy bark, moje duchowe ciało. Ból był ogromny, gorszy niż umieranie, więc gdy tylko chciała wygryźć ze mne moją duszę, padłem na kolana błagając Boga o pomoc.  
David podawał nam swoją historię w kawałkach, wtedy kiedy miał czas. Warto było czekać, bo jego doświadczenie jest na prawdę niezwykłe!  To DBS jest specjalne też z tego względu, że pomaga pokazać, że geje nie idą dopiekła, tak jak twierdzą niektórzy skrajni fundamentaliści.Nadesłane przeżycia (DBS)
Archiwum DBS 2002 (druga połowa)
Archiwum DBS 2002 (pierwsza połowa
Archiwum DBS (1998-2001)
Englisch... (www.NDERF.org)   Near Death Experience Research Foundation   
Copyright © 1998-2017 Experience Research Foundation (NDERF) All rights reserved.