بنیاد تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ
   Near Death Experience Research Foundation NDERF

NDERF بزرگترین سایت اینترنت در دنیا درباره "تجربه نزدیک به مرگ" (NDE) است که شامل متن کامل بیش از 2500 گزارش شخصی NDE میباشد. اگر شخصاً تجربه نزدیک به مرگ دارید لطفاً آن را با ما در میان بگذارید.

NDE خود را با ما در میان بگذارید

با تشکر فراوان از هزاران نفر که تجربۀ خود را با ما در میان گذاشته اند! 

این قسمت سایت هنوز در حال کامل شدن است. بتدریج که ما مطالب و ترجمه های بیشتری به زبان فارسی دریافت می کنیم، آنها را به سایت اضافه خواهیم کرد. اگر مایل هستید در ترجمه به ما کمک کنید لطفاً با آدرس پست الکترونیکی من تماس بگیرید:  

    

جستجو

NDE خود را با ما در میان بگذاریدمتداول NDEمیدانگاهاطللاعات در مورد رسانه هاراهنما فهرستجستجو

تجربه های NDE فعلی
NDE خود را با ما در میان بگذارید
راهنما فهرست
اطللاعات عمومی NDE
اطللاعات در مورد رسانه ها
هالیوود
رویدادها و برنامه های رسانه
تحقیقات NDE
پاتق Jody
رسانه ها
مرور کتابها
هم روح
درباره NDERF
 


                                  
 
سوالاتی در مورد زندگی                                  
آیا ما تا ابد زنده خواهیم بود؟
واقعیت چیست؟
هدف از وجود ما روی زمین چیست؟
آیا NDEها تجربه روحانی هستند؟
تعداد NDEهای گزارش شده از آمریکا
مرور اعمال زندگی بعد از مرگ چگونه است؟
چه کسی در آنطرف به ما خیر مقدم میگوید؟
علت وجود هم روح چیست؟
چه قسمتی از وجود ما بعد از مرگ زنده خواهد ماند؟
در هنگام NDE جهان مادی چهار بعدی را چگونه خواهیم دید؟
ارتباط بعد از مرگ (
ADC)
سایر چیزها که جزو NDE یا ADC محسوب نمیشوند (OBERF)
یا کسانی که تجربه NDE داشته اند قدرت خاصی برای شفا دادن دارند؟
معنای تجربه نزدیک به مرگ (NDE) چیست؟
آیا معنا و پیام NDE متعلق به همه ماست یا فقط شخصی که آنرا تجربه میکند؟

خیر مقدم به هالیوود و نویسنده های رسانه ها! این لینک را چک کنید

 جدیدترین NDEها   
 
تجربه های ترجمه شده به فارسی

  

NDERF در زبانهای دیگر:
محتوا و مطالب این سایت – غیر انگلیسی
(فهرست)(ENGLISH)

بنیاد تحقیقات تجربیات نزدیک به مرگ (NDERF) بزرگترین وبسایت در جهان در زمینه تحقیقات تجربیات نزدیک به مرگ می باشد و به 25 زبان مختلف دنیا ترجمه شده است. پدیده ی تجربه ی نزدیک به مرگ در سرتاسر جهان و در فرهنگ ها و کشورهای مختلف روی می دهد اما درباره ی تجربیات نزدیک به مرگ غیرغربی نیاز به تحقیقات بیشتر و عمیق تری می باشد. علی قاسمیان نژاد، دانشجوی دکترای روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز و کمیل فرحناکیان کارشناس ارشد فلسفه و کلام اسلامی، درحال فعالیت در زمینه تحقیقات روی تجربیات غیرغربی و دیدگاه هایی که در جامعه مسلمانان به این تجربیات وجود دارد، می باشند. از آن جا که این فعالیت ها بسیار مهم می باشند،NDERF در حال همکاری با  این پژوهشگران می باشد.www.irande.org مشکلی که در این بین وجود دارد زبان است. ما به کمک فرد یا افرادی برای ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی برخی مطالب وبسایت نیاز داریم. هویت و مشخصات فردی افراد ترجمه کننده و همین طور تجربه کنندگان نزدیک به مرگ کاملا محرمانه خواهد بود و ما هیچ اطلاعاتی را جز به اجازه ی افراد منتشر نخواهیم کرد.
لطفا نظرتان را به اشتراک بگذارید
تجربه خود را -
اینجا را کلیک کنید

اعلانها:
 

به داوطلب برای ترجمه نیازمندیم! باجودی تماس بگیرید متشکریم! Jody =   

تازه ترین مطالب اضافه شده:

NDE ها از کشورهای غیر غربی

تحقیقات "REM Intrusion & Blanke’s OBE" فوق العاده دارای نقص و انحراف هستند!  مقاله ای صریح که توضیح می دهد که چگونه اشتباه و فرضیاتی مشابه را که بعضی محققین مرتکب میشوند را تکرار نکرد. دکتر جفری لانگ و جنیس هولدن  

پناهگاه رسانه ها:  هم اکنون ما لیست تجربه های NDE را بر حسب کشور/استان/شهر با شرحی مختصر و لینک به تجربه داریم. این کار شما را برای پیدا کردن تجربه کننده هائی که می خواهید با آنها مکاتبه کرده و تماس بگیرید راحتتر میکند: ما هم اکنون موجی از درخواست از سوی رسانه ها دریافت میکنیم. بسیاری علاقه مند به مصاحبه با تجربه کننده هائی هستند که نزدیکی محل اقامت خبرنگار یا جائی که فیلم تهیه میشود زندگی میکنند. شما میتوانید برای پیدا کردن داستان خود به پناهگاه رسانه ها رفته یا روی این لینک  کلیک کنید. آن دسته از تجربه کننده ها که مایل هستند که اطلاعات خود را بروز درآورند تا در این لیست قرار بگیرند لطفاً با جودی تماس بگیرند:    

کتاب "از روح به هم روح" (Soul to Soulmate) در زمانی آمده است که دنیای ما به شدت محتاج مهربانی و عشق بیشتری است. این کتاب به شما میاموزد چگونه همسر خود را پیدا کنید، و یا اگرهم اکنون دررابطه هستید، چگونه آنرا به رابطه ای پر از عشق و احترام تبدیل کنید. مانند تمام رابطه ها، مسائل ساده نیستند. در این کتاب سه قسمت وجود دارد: برای درک اساس ادراک و  رفتار انسانی، روانشناسی ارتباط و عشق، وروش یافتن همسر خود. در این کتاب، فصل مربوط به همسر برای من بیشتر از همه جالب بود. من در ابتدا اعتبار زیادی به "عشق در نگاه اول" ندادم و به عنوان "شهوت در نگاه اول" به آن نگاه میکردم. ولی همانطور که مطالعه و تحقیق در مورد این موضوع مورد قبول عامه است به من ثابت کرد که من اشتباه میکردم، برای شما هم در این کتاب کشفیات مشابه زیاآیا کسانی که تجربه NDE داشته اند قدرت خاصی برای شفا دادن دارند؟ کتاب لذت برده ام، از آن لذت ببرید.    نسخه خود را هم اکنون سفارش بدهید! 

إعلانات 

Evidence of The Afterlife
 

اخبار قابل توجه: "نشانه های حیات بعد از مرگ" (Evidence of the Afterlife)، هشت روز بعد از انتشار، به لیست پر فروش ترین کتابها درمجله New York Times ملحق شده است! فقط 16 کتاب در این لیست قرار دارند. این کتاب از هم اکنون در حال اثر گذاشتن روی دنیا است!

نسخه خود را هم اکنون سفارش بدهید! نسخه خود را هم اکنون سفارش بدهید!

دکتر جفری لانگ، جدی لانگ، وپائل پری بطور گروهی این کتاب پر سروصدا را نوشتند که بعد از مصاحبه دکتر لانگ در شبکه NBC بلافاصله در سایت Amazon جزوپر فروشترین ها قرار گرفت. با کلیک کردن روی این لینک میتوانید مصاحبه دکتر لانگ را ببینید.    clicking here.

"کتاب "نشانه های حیات بعد از مرگ" بزرگترین تحقیق علمی NDE است که تا کنون ارائه شده است، و بر اساس تحقیقات بر روی بیش از 1300 NDE است که در اختیار سایت NDERF قرار گرفته است. با اینکه محتوای این کتاب علمی است، مطالعه آن ساده و لذت بخش است. افرادی که داستان آنها در این کتاب ارائه شده است از تمام گروههای سنی، نژادی، مذهبی، و از اقصا نقاط دنیا هستند، ولی با این وجود شباهتهای که در داستان و تجربه آنها دیده میشود اعجاب برانگیز و غیر قابل توضیح است. دکتر لانگ با استفاده از تمام این اطلاعات توضیح میدهد که چگونه علم پزشکی در توجیه این گزارشها ناتوان است و تنها یک توضیح قانع کننده برای آن وجود دارد – انسانها بعد از مرگ از بین نرفته اند بلکه به بعد دیگری منتقل شده اند.!

کتاب "نشانه های حیات بعد از مرگ" چنان قانع کننده است که یا درک کننونی شما را تائید میکند یا آنرا با 9 سری از نشانه های حیات بعد از مرگ به چالش می اندازد. هیچ توضیح معقول، پزشکی یا غیر پزشکی، بعد از خواندن این کتاب برای آن وجود ندارد مگراینکه حیات بعد از مرگ حقیقی است!  

 

 

 

 

خواندی های جالب دیگر

 NDE FAQ's
 Exceptional NDEs

 Audio

 Dr. Jeff's Corner
 Rev. John Price
 Skeptic's Corner
 Feel Good Page
 Poetry Page
 NDERF WebLinks
 Volunteer Corner

 

امروز آرامش درون ما باد

باشد که شما اعتماد داشته باشید که دقیقا در همان جائی هستید که منظورومقدر است

باشد که فراموش نکنید که بینهایت امکان وجود دارد

باشد که از هدیه هائی که به شما اهدا شده بهره ببرید، و عشقی را که به شما داده شده را به دیگران بدهید

باشد که از آگاهی به اینکه شما فرزند جهان هستی هستید خشنود باشید

اجازه بدهید این حضور در اعماق وجود شما جای بگیرد، و به روح شما آزادی آواز و به رقص درامدن و عشق ورزیدن و نیایش را بدهد. این حقیقت اینجا برای همه ماست -- گمنام

"هرچه بیشتر داستان تجربۀ خود را بازگو کنید، بیشتر آرامش از درون آشفتگی بیرون می آید. – بیل وندن بوش
NDE هائی که شامل مصاحبه های صوتی تصویری هستند روی لینک کلیک کنید

این هم از جدیدترین تجربه ها:

رفع مسئولیت: سایت NDERF تجربه های NDE خودکشی رافقط به منظور پروزه های تحقیقاتی منتشر کرده است. NDERF به هیچ وجه و نوعی خودکشی را تآیید، تشویق، و یا از آن طرفداری نمیکند.

تمامی NDE ها اکنون روی سایت قرار دارند. با تشکر از اینکه تجربۀ خود را با ما در میان گذاشتید! اگر داستان تجربۀ خود را روی این سایت نمی بینید، ممکن است روی سایت های دیگر این بنیاد منتشر شده باشند.www.adcrf.org  www.oberf.org 

 

11.  تجربه نزدیک به مرگ زندانی  2/8/1998 . NDE 10036

3523.  سارا W احتمالی تجربه نزدیک به مرگ 11/23/2013 Probable NDE 7003 
(خلاصه شده)    NDE در سن 14. تجربه استثنایی احتمالی حماسه در عرصه عجیب و غریب و با عیسی با پاسخ به عمیق ترین پرسش های زندگی خود را. توسط قوانین طبقه بندی این است یک NDE احتمالی '، اما آنچه شما در اینجا بخوانید چیزی که واقعی است.

2386.  تجربه نزدیک مرگ امی C  10/09/2010 NDE 4720
(خلاصه شده)    NDE با توجه به واکنش های آلرژیک. در میان عمیق ترین NDE ها تا به حال با NDERF به اشتراک گذاشته. این یکی توصیه می شود برای توسط همه به عنوان خوانده شده!

2995.  تجارب نزدیک مرگ لورا M 3/31/2012 NDE 6235 
(خلاصه شده)    دو NDE ها. یکی نسبتا کوتاه در اوایل زندگی با توجه به خونریزی بعد از زایمان که ترسناک بود. فوقالعاده متعالی دوم NDE با توجه به شوک از واکنش آلرژیک به انتقال خون. ویژگی های یک استدلال حماسی با عیسی مسیح.

1609.  تجربه نزدیک مرگ Hafur 4/19/2008 NDE 3558
(خلاصه شده)    استثنایی NDE! او ملاقات شعله دوقلوی او بیش از حد!

1934.  مرگ را تجربه آقای W نزدیک 7/9/2009 NDE 4025
(خلاصه شده)    NDE به دلیل اقدام به خودکشی با مصرف بیش از حد گسترده ای از کومادین (رقیق کننده خون قدرتمند).

14.  انتحاری در نزدیکی مرگ را تجربه 5/8/1999 NDE 10046(خلاصه شده)   

4020.  تجربۀ محمد از اصفهان (ایران)   09/16/2015  غیر غربی است. از ایران است. مقاله به زبان فارسی. توسط Angel ترجمه شده به انگلیسی.    بعد از اون شناور بودم مثل یک چیزی که روی آب شناور باشه و بصورت تصادفی در اثر امواج دریا به بالا، پایین،چپ یاراست حرکت کند. بیشترین تمایلم حرکت به سمت بالا بود ولی سخت بود. در بالا یک مستطیل بزرگ بود که از وسط به دو نیم تقسیم شده بود. این مستطیل دقیقا مثل یک پنجره بدون شیشه بود که میتونسنی سرتو بکنی توش و وارد فضای اونور بشی. نیمه سمت راست همه چیز به رنگ قرمز بود ولی هرگز نتونستم دقیقا بهش نگاه کنم و ببینم که اون تو چی هست یک چیزی نگذاشت که اون سمت رو ببینم.
 
NDE احتمالی با تصاویر غیر منتظره و غیر معمول.

3991.  تجربۀ محمد از اصفهان (ایران)   08/14/2015  از ایران. مقاله به زبان فارسی، امیر به انگلیسی ترجمه شده است.    تجربه های ایرانی ارسال شده | تجربه های نزدیک به مرگ تجربۀ آقای محمد زمانی (ارسال در فروردین 1393) تجربۀ آقای محمد زمانی که در سن 26 سالگی برای او رخ داده یکی از کاملترین و پر جزئیات ترین تجربیات ایرانی است.
 
یک تجربه تزدیک مرگ به همراه پیشگویی.

10.  تجربه یک نوجوان

9.  تجربه ی یک سرباز

8.  تجربه نزدیک به مرگ یک کودک   2/8/1999 NDE 10039

3867.   مرگ در نزدیکی مانند تجربه سما 02/10/2015  من خدا رو همیشه دوست داشتم و همیشه مشکلات و ناراحتی هامو بهش گفتم و همیشه حس نزدیکی زیادی بهش داشتم و دارم و شاید علتش این بوده که وقتی یک سال داشتم مادرم فوت کرد و من کسی رو نداشتم باهاش حرف بزنم و تنها کسی که آرامش بهم میداد حرف زدن با خدا بود اون شب خوابیدم و تو خواب دیدم توی یک تونل پر از نور با سرعت زیادی در حرکت هستم انقدر این حس زیبا و قشنگ بود نمی تونم براتون توصیفش کنم انگار هیج باری روی دوشم نبود احساس میکردم سبک هستم واقعا حس خوبی بود توی تونل با سرعت میرفتم و از این حرکت احساس خوب و پر از خوشحالی داشتم تا اینکه یه قسمتی از تونل که رسیدم یه نفر که انگار خانم بود    مرگ در نزدیکی غیر غربی مانند رویا با از جزء بدن است.
 

3866.   الخاندرو صدف 02/10/2015  ادر حالیکه که از سقف اتاق به بدن خودم نگاه میکردم آرامش خاصی داشتم تمام جزییات برام قابل تصور بود حتی نحوه ی نشستن اعصای خانوادم که به دورم حلقه زده بودند و یکی از افراد خانواده به من تنفس مصنوعی داد و من احساس کردم دارم به سمت بدنم کشیده میشم و بعد همه چیز عادی شد

3865.  الخاندرو ابریشم 02/10/2015
اول صدایی یه صوت تیز و بعد فقط تونل نوری بود که از سر بالا کشیده میشدم و نور بود ونور ومهربانی و سرعتی که هیچ وقت برام قابل تصور نبود . همینطور که بالا کشیده میشدم

7 سه خواهر   برگردان از انگلیسی به فارسی: فرشته مفاخر

6.  در پرتو نور الهی نوشته دکتر سوزان برگردان از انگلیسی به فارسی: فرشته مفاخر

4.  بیست سال بعد    برگردان از انگلیسی به فارسی: فرشته مفاخر مجموعه چشمگیری از خرد حاصل از تجـربه چشمگیــرنزدیک به مرگ!

3673.  محمود 05/14/2014 اایستاده بود از دیوار بیرون آمد اما ناگهان نور قطع شد و آن موجودات به من گفتند نفس نکش میخواهیم تو را با خودمان ببریم مجددا تنفسم را قطع کردم و آن نور ها به همان ترتیب قبل دوباره ظاهر شدند اینبار من احساس سبکی کردم و خودم را دیدم که مانند آنان نورانی بودم و به سمت بالا یعنی به سمت همان تونل نور میرفتم که ناگهان صدای چند نفر را شنیدم که مرا صدا میزدند و ناگهان داخل اتاق یک آسانسور ظاهر شد و دو نفر از آن پیاده شدند همه آن نورها قظع شد و تونل خاموش شدن اما آن موجودات نورانی هنوز حضور داشتند و یکی از آنان گفت: اه دوباره نفس کشید!
NDE از بودن زدم ناخودآگاه.

3660 محمد الکترونیکی. ممکن است مرگ را تجربه   04/29/2014 اایستاده بود از دیوار بیرون آمد اما ناگهان نور قطع شد و آن موجودات به من گفتند نفس نکش میخواهیم تو را با خودمان ببریم مجددا تنفسم را قطع کردم و آن نور ها به همان ترتیب قبل دوباره ظاهر شدند اینبار من احساس سبکی کردم و خودم را دیدم که مانند آنان نورانی بودم و به سمت بالا یعنی به سمت همان تونل نور میرفتم که ناگهان صدای چند نفر را شنیدم که مرا صدا میزدند و ناگهان داخل اتاق یک آسانسور ظاهر شد و دو نفر از آن پیاده شدند همه آن نورها قظع شد و تونل خاموش شدن اما آن موجودات نورانی هنوز حضور داشتند و یکی از آنان گفت: اه دوباره نفس کشید!

NDE  ممکن است از این اختلال است.  


د!
 
NDE  ممکن است از این اختلال است.  

2424. 
تجربه ی لارنس ب
  11/10/2010 همانطور که با شگفتی نگاه می کردم، در مقابلم یک صفحه ی سینمایی ظاهر شد. خودم را در فیلم خودم دیدم. فیلم از حدود 5 سالگی من به بعد شروع شد و تمامی جزئیات را از کودکی تا بزرگسالی نمایش داد... بعد از مدتی صفحه ناپدید شد و دوباره روی کف زمین قرار گرفتم. آن دو موجود دوباره یکصدا گفتند "لارنس می خواهی از دروازه بگذری؟ چون اگر بروی دیگر نمی توانی برگردی".
 
تجربه ای ناشی از مصرف داروی اشتباه.834. 
ا
تجربه ی الخاندرو م    10/5/2006 از مکزیک، زبان اصلی اسپانیایی. در هوا شناور بود و وقتی به جایی که بودیم رسید، دستش را به نشان سلام بلند کرد. صحبت نمی کرد. به نظر می رسید به طور ذهنی ارتباط برقرار می کرد. جملات به وضوح در ذهنم نقش می بست و من فقط به یاد می آورم که می گفت :" موجود کوچک فانی، اینجا چه می کنی. تو تعهداتی در جهان های زمان و مکان داری که باید از آنها پیروی کنی." نمی دانستم چه بگویم. او به شدت زیبا بود. به نظر می رسید همه چیز را می داند و این به مغزم القا شد. همه او را می شناختند و انگار می پرستیدنش یا عاشقش بودند. کاملاً فلج شده بودم. نمی دانستم چه بگویم. با شفقت زیادی به من نگاه کرد و یکی از دست هایش را از لباسش بیرون آورد که بیشتر شبیه کلافی از انرژی بود؛ شانه ی من را لمس کرد و گفت :" بیا. این خواست وجود متعالی است که به دلایلی، موقتاً اینجا بیایی. بیا بفهمیم چرا." پرسیدم :" تو کی هستی و چه اتفاقی برای من خواهد افتاد؟" جواب داد :" پسرم نترس. یک زمانی به اینجا باز خواهی گشت و تو، مثل هزاران مخلوق دیگر این بُعد و بُعدهای دیگر، سفری را آغاز می کنید تا کسی که موهبت داشتن این هویت را به شما داده است، بشناسید."
تجربه ی عمیق کودک اسپانیایی.


530.  تجربه ی آنجلا س

27/11/2004  آنها با اصرار پرسیدند:"… و؟" سپس کلمات از لب هایم بیرون غلتیدند، درست مثل آنکه آنها همیشه آنجا بودند فقط خارج از آگاهی من و بی درنگ به یاد آورده شدند. وقتی از در می گذشتم هیچ احساسی نداشتم چون تغییری نکرده بودم. تنها مکانم عوض شده بود. کتانی هایم هیچ وقت جزئی از من نبودند. گفتم: "وقتی می میریم عوض نمی شویم، ما همیشه پروانه ایم. فقط به آسمانی متفاوت پرواز می کنیم." اگر اشکی داشتم نمی توانستم احساسش کنم، و با این حال آنچه که گفته بودم درقلب و روح و همه ی وجودم طنین انداخت. می دانستم که یاد گرفته ام.
تجربه ی او پر از اظهارات و آموزش هایی بود که به او اجازه داده شد پس از بازگشت به زمین، آنها را به خاطر داشته باشد.


518.  تجربه ی گانتر پ
  7/11/2004 در آن مدت بیهوشی، سه مرد را در پیراهن های سفید آستین کوتاه و شلوارهایی سفید و بلند دیدم که در مورد اتفاقات در شرف وقوع، اخطار می دادند. در آن صحنه، داستانی که شرح دادند قطعاً به نظر ناخوشایند بود. با این حال، همانطور که وقایع آشکار شدند، تک تک پیشگویی های آنها با تمامی جزئیات به حقیقت پیوست. آن بخشی که در آغاز باور کردنش سخت تر از همه بود، "هموندی" این سه موجود بود.
 
یک تجربه تزدیک مرگ به همراه پیشگویی.


498.  تجربه ی بنی ج.
 
10/10/2004 اینطور حس می کردم که ذهنم به روی تمام دانش هستی باز شده است و اطلاعاتی در حجم و فشردگی بسیار زیاد وارد ذهنم می شد. همه چیز را می فهمیدم. همه چیز. احساس "شبه خدا" شدن نبود بلکه بیشتر "آگاهی کیهانی" بود. می توانستم " روح بزرگ " را در همه چیز ببینم. همه چیز زنده است یا ترکیبی از تمامی آگاهی ها است. خاک، صخره ها، نفس یک بز کوهی، باکتری ایکولای، باد در مریخ، جلای میز تحریر من، بادهای خورشیدی ستارگان. همه چیز. همه چیز.
 
تجربه ی فردی که با تجربه نزدیک مرگ به تازگی آشنا شده. او هنوز در حال بررسی تجربه است چون به تازگی در جولای 2004 این تجربه را داشته است.473.  تجربه ی آرتور   18/9/2004 تجربه ام زنده و واقعی بود. همه ی کسانی که دوستشان داشتم و دوستان خوبم که فوت شده بودند آنجا بودند تا خوش آمد بگویند و من را راهنمایی کنند. یک دشت پر از فرشته دیدم. موسیقی دلپذیری که شنیدم قابل مقایسه با هیچ موزیکی در زمین نیست. حوادث آینده را در صورتی که آنجا (در بهشت) می ماندم، نشانم دادند..
 
متوجه نشد دو دوستی که در بهشت دید، فوت کرده اند. فکر می کرد آنها زنده اند.

467.  تجربه ی آلیسیا ج  
10/10/2004 اینطور حس می کردم که ذهنم به روی تمام دانش هستی باز شده است و اطلاعاتی در حجم و فشردگی بسیار زیاد وارد ذهنم می شد. همه چیز را می فهمیدم. همه چیز. احساس "شبه خدا" شدن نبود بلکه بیشتر "آگاهی کیهانی" بود. می توانستم " روح بزرگ " را در همه چیز ببینم. همه چیز زنده است یا ترکیبی از تمامی آگاهی ها است. خاک، صخره ها، نفس یک بز کوهی، باکتری ایکولای، باد در مریخ، جلای میز تحریر من، بادهای خورشیدی ستارگان. همه چیز. همه چیز.
 
تجربه ی فردی که با تجربه نزدیک مرگ به تازگی آشنا شده. او هنوز در حال بررسی تجربه است چون به تازگی در جولای 2004 این تجربه را داشته است.

.

برای خواندن تجربه های بیشتر روی این لینک کلیک کنید

  اینجا کلیک کنید برای NDEهای فعلی  
 اینجا کلیک کنید برای NDEهای فعلی
English
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی 10/1/1 تا 10/30/6)
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (7/1/09-12/31/09
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1/1/09-6/30/09
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (7/1/08-12/31/08
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1/1/08-6/30/08
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  7/1/07-12/31/07 قسمت 2
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  7/1/07-12/31/07 قسمت 1
   اینجا کلیک کنید
برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1/1/07-6/30/07
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (7/1/06-12/31/06
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1/1/06-6/30/06
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (7/1/05-12/31/05
 
  اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1/1/05-6/30/05
 
  اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (7/1/04-12/31/04
 
  اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1/1/04-6/30/04
 
  اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (2003
 
  اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (7/1/02-12/31/02
   اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1/1/02-6/30/02

  
اینجا کلیک کنید برای آرشیو NDEها (از تاریخ میلادی  (1998-2001

 

 

e-mail:   Webmaster:  Jody A. Long

Copyrighthttp://www.nderf.org/images/copyright_chromeshimmer_sm_wht_24508.gif1999 by Jody Long & Dr. Jeff
 

Web site last updated: 11/11/15 09:33:07 AM -0600