ما که هستیم

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به پایین پیمایش کنید

ترکیبی متعالی از دانش، اجتماع، معنویت و خدمت!

***نیازمند مساعدت در امر ترجمه - شما می توانید یک یا صد تجربه را ترجمه کنید، این کاملا بستگی به خود شما دارد. اگر آماده یاری هستید حتما بنده را در جریان بگذارید. این ماه برای اشاعه عشق، صلح و وحدت همگانی در جهان است.

جعبه های فیروزه ای رنگ زیر ''خدمات بشردوستانه'' به صورت کشویی هستند: (برای اطلاعات بیشتر درباره بنیاد پژوهشی تجربه نزدیک به مرگ روی جعبه های زیر کلیک کنید.)

بیانیه ماموریت/فلسفه

اگر مردم به اندازه کافی درباره​ عشق، صلح و امید بخوانند شاید بتوانند در خود تغییر ایجاد کنند تا واقعا هر آنچه می شود عاشق‌ تر و مهربان تر، بدون ترس زندگی کنند.

ما دنیا را به گونه ای تغییر می دهیم تا به مکانی بهتر مانند بهشت تبدیل شود.

جودی وکیل مجاز در واشنگتن، نیومکزیکو، لویزیانا و ناواجا نیشن است.

او مدیر وبسایت بنیاد پژوهشی تجربه نزدیک به مرگ در ۱۵ سال گذشته بوده است که پشتیبانی وبسایت و انجمن این بنیاد و کسانی که می خواهند درباره زندگی پس از مرگ بدانند را بر عهده داشته است. او تجربه ده ها سال پژوهش در این پدیده را دارد. وی همچنین مدیریت وبسایت های www.adcrf.org و www.oberf.org را بر عهده دارد.

جودی در تالیف پرفروش‌ترین کتاب درباره زندگی پس از مرگ در نیویورک تایمز "شواهد زندگی پس از مرگ" مساعدت نمود. او همچنین کتاب های اثر انگشت خداوند، از روح تا همراه روح که اولین کتاب های ژانر خود است را در مینلند چاینا قبل از سال ۲۰۱۶ نوشته است. جدیدترین کتابش تحت عنوان زندگی جاویدان در اوایل ۲۰۱۷ به بازار می آید.

جفری لانگ پزشک متخصص در سرطان شناسی تشعشعی در هومای لویزیانا است که با استفاده از پرتوافکنی به درمان سرطان می پردازد.

جف به عنوان یک دانشمند، بنیاد پژوهشی تجربه نزدیک به مرگ را در سال ۱۹۹۸ پایه گذاری کرد. او قصد داشت با پرسش و پاسخ مستقیم از کسانی که تجربه نزدیک به مرگ داشتند بداند آیا تجربه نزدیک به مرگ واقعی است. با شگفتی باید گفت که پاسخ مثبت است! در نتیجه تحقیقاتش او کتاب ''شواهد زندگی پس از مرگ: دانش تجربه نزدیک به مرگ'' را تالیف کرد که پر فروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز شد.

جف به عنوان محقق تجربه نزدیک به مرگ و پزشک در رسانه های ملی همچون اورلی فاکتور، ان بی سی تودی، ای بی سی با پیتر جنینگز، شوی دکتر اوز، هیستوری چنل و نشنال جیوگرافیک حضور داشته است. او همچنین در فاکس نیوز هاستون و آکادمی علوم نیویورک حضور داشته است.

آنچه ما انجام می دهیم

ما خیلی کار برای انجام، تقسیم و مکاشفه داریم!

پروژه های ویژه ما

کتاب های انگیزشی بنیاد پژوهشی تجربه مرگ

دکتر جفری لانگ

برای کسانی که می خواهند بدانند


خداوند و زندگی پس از مرگ در یافته های دکتر لانگ در مورد زندگی پس از مرگ شرح داده می شود. این اولین کشف علمی بنیادی از گزارشات تجربه نزدیک به مرگی است که در آن خداوند یا موجودات غیر مادی دیده شده اند.


جودی لانگ


بهترین تجربه های نزدیک به مرگ را در اینجا بخوانید


به گفته دکتر جفری لانگ متخصص تومور شناسی در کتاب پیشگامانه «شواهد زندگی پس از مرگ» خود٬ امروزه شواهد علمی بیشتری بر واقعیت تجربه نزدیک به مرگ نسبت به چگونگی درمان سرطان وجود دارد.
جودی لانگ

عشق و روابط


اين كتابی است جذاب با بعضی از عميق ترين تجربيات نزديک مرگ كه تاكنون به اندی ای اراف گزارش شده و جهت تسهيم تجربيات نزديک مرگ با افرادی كه از مطالعه لذت می برند يا به كامپيوتر دسترسي ندارند تاليف شده است.دکتر جفری لانگ

پژوهش های تجربه نزدیک به مرگ به سطحی کاملا جدید برده شده است!


به گفته دکتر جفری لانگ متخصص تومور شناسی در کتاب پیشگامانه «شواهد زندگی پس از مرگ» خود٬ امروزه شواهد علمی بیشتری بر واقعیت تجربه نزدیک به مرگ نسبت به چگونگی درمان سرطان وجود دارد.نظرات تاثیرگذار

ما با انتشار برخی نظرات صمیمانه از مخاطبین خود سپاسگزاری می کنیم.


می خواستم از اینکه همواره درباره نظرسنجی‌های نزدیک به مرگ در سایتتان مطلب می گذارید تشکر کنم. به عنوان یک سالک معنوی که همواره با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند خواندن این حکایات بسیار التیام بخش است. من مرتبا بررسی می کنم که آیا مطلب جدیدی در وب‌سایت قرار گرفته یا خیر و در این صورت بسیار از خواندن مطالب جدیدی که در وب‌سایت قرار می دهید لذت می برم.

کتاب دکتر لانگ منبعی نفیس از اطلاعاتی است که هم بصورت تحلیلی بیان شده است و هم محتوای امید بخشی دارد. من بار‌ها از سرطان نجات یافته ام و با دعا امیدوارم که در ۶۴ سالگی نیز همین راهگشا است. با این حال بنده مطمئن هستم که خالقی عاشق منتظر ما خواهد بود تا پس از آنکه بدن هایمان را در زیر خاک قرار دادند ما را در عشق تصحیح کند. به میمنت بسیاری از حکایات تجربه نزدیک به مرگ مملو از عشق من دیگر از مرگ نمی هراسم.


فقط می خواستم بگویم وبسایت تان چقدر برایم ارزش دارد. مدت زمان زیادی بود که به تجربه نزدیک به مرگ علاقه داشتم. اولین بار در مستند بی بی سی با این موضوع آشنا شدم. وقتی کتاب تجربه نزدیک به مرگ امی سی را خواندم چشمانم پر از اشک شد، پر از اشک شوق. همیشه درگیر بعضی سوالات بزرگ زندگی بودم و همیشه هم سعی کردم از لحاظ معنوی رشد کنم و فقط با خواندن این داستان‌های وبسایت شما بود که توانستم این کار را انجام دهم. آنچه که شما به مخاطبین خود ارائه می دهید یک موهبت است. بیشتر این داستان ها از زبان کسانی گفته شده است که از گفتن داستان شان نامطمئن بودند و یا شاید از گفتن آن احساس نا امنی می کرده اند. واقعا از ایشان تشکر می کنم. -ر


خاطر وبسایت تان از شما ممنون هستم. من سایتتان را در مقاله ای از پاتریسیا پیچون در شر اینترناسیونال پیدا کردم. از مدت ها دور به تجربه نزدیک به مرگ علاقه مند بودم و مطالب سایت شما به من کمک کرد که درک عمیق‌تری از جهان هستی و نقش ما در این سیاره فیزیکی پیدا کنم. احساس عمیقا آرامش بخشی بود. من به خیلی ها در مورد این وب‌سایت گفته ام تا شاید توانسته باشم این دانش و آگاهی را گسترش دهم. وب‌سایت شما تاثیر بسزایی در زندگی کن داشت. سپاس. -ک

مطالب بیشتر از سوی مطالعه گران ما

سپاس!

مرسی، واقعا سایت شما را دوست دارم. از تمام زحمتی که می کشید ممنونم. خیلی به من کمک کرد. اجرتان با خدا... -ر

من و همسرم کتاب شما را خواندیم و بسیار تحت تاثیر قرار گرفتیم. ما طی سال‌های گذشته اغلب به سایت شما سر می زدیم و از خواندن مطالب شما درباره کسانی که از تجربه نزدیک به مرگشان نوشته بودند به آرامش زیادی دست پیدا کردیم. من واقعاً کار که انجام می دهید را تشویق و بسیار از شما قدردانی می کنم. -س

خیلی سایت شما را دوست دارم چون برای من خیلی الهام‌بخش بوده است. به نظر من کتاب جان خیلی عالی بود و من واقعا می پسندمش. من راحب یک معبد هستم. اگر ممکن است از جانب من از او قدردانی کنید. واقعا جالب بود! از زحمات شما بسیار سپاسگزارم. درود بر شما! -الف

از سایت شما خیلی متشکرم. در ماه های گذسته خیلی به آرامش من کمک کرده است. داستان های زیادی را خواندم که بسیار جذاب و اطمینان بخش بود. با اینکه تا حالا تجربه نزدیک به مرگ نداشتم اما خیلی از داستان‌هایی که در این وب‌سایت بیان شدند برایم آشنا به نظر می آمد. شاید بی معنی باشد اما این بهترین راه برای بیان احساسم وقتی که داستان ها را می خوانم باشد. -ز


سپاسگزارم جودی. کاری که تو و جف در این سایت انجام می دهید بیش از حد مهم و کارآمد است. نمی دانید که داستان های تجربه نزدیک به مرگ از وقتی که سه سال پیش پسرم را از دست دادم چقدر برایم مهم بوده است. صدها داستان را از سایت شما خوانده ام و برای دیگران هم ارسال کردم.

لطفا تجربه نزدیک به مرگ خود را با ما به اشتراک بگذارید

ما دو وبسایت دیگر که اختصاص به جنبه های دیگر تجربه‌های خودآگاهانه دیگر دارد داریم. ADCRF www.adcrf.org اختصاص دارد به ارتباطات پس از مرگ (ADC). OBERF www.oberf.org اختصاص دارد به تجربه هایی به غیر از تجربه نزدیک به مرگ یا ارتباطات پس از مرگ، تجربه‌هایی نظیر دگرگونی های معنوی، قدرت دعا، خروج از جسم، مدیتیشن، وجود پیش از مرگ، خواب های الهام بخش و غیره


حریم خصوصی - ما اطلاعات شخصی یا ایمیل شما را بدون اجازه شما تحت هیچ شرایطی با هیچ شخص ثالثی به اشتراک نمی گذاریم. اطلاعات شما را در هیچ پایگاه داده ای بر روی وبسایت نگهداری نمی کنیم تا این اطلاعات از دسترس هکر ها محفوظ بماند. ما ایمیل های دیگران را برای شما فوروارد می کنیم تا شما در پاسخ دادن و یا ندادن ایمل ها آزاد باشید.