Near Death Experience Research Foundation

 

 

 

Nadace pro zkoumání prožitků blízké smrti

O NDERF (Nadace pro zkoumání prožitků blízké smrti) je největší webovou stránkou, která je věnovaná zážitkům blízké smrti s více než tři a půl tisíci plných textů, které popisují tyto zážitky

Upřímné díky tisícům osob, které v průběhu let své prožitky sdílely!

Tento project stále pokračuje. Jakmile obdržíme další svědectví přeložená do češtiny, také je zde zařadíme. Pokud máte zájem podílet se na této práci jako překladatelé, prosím, sdělte mi to na emailovou adresu:


 

Hledání Současné PBSArchiv PBSSdílejte PBSDiskuseHello HollywoodInformace pro médiaJazykyKontaktujte nás
Současné PBS
Sdílejte PBS
Český Obsah (Index)
Seznam (rejstřík)
Všeobecné informace o PBS
Hello Hollywood/Zpravodajové
Rejstřík pro média
Informace pro média
Výzkum PBS
Jodyin koutek
Multimédia
Knihy & Recenze
Spříznění
O NDERF

                                    OTÁZKY                                                                    
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifŽijeme věčně?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifCo je realita?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifJsou prožitky blízké smrti spirituální?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifJak časté jsou prožitky blízké smrti v USA?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifCo je účelem našeho pobytu na zemi?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifČasto kladené otázky týkající se mimotělesných zkušeností/snění
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifCo se odehrává během retrospektivy života?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifKdo nás vítá na druhé straně?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifJakou úlohu sehrávají spřízněné duše?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifCo z nás po smrti přetrvává?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifJak si uvědomujeme 4D během prožitku blízké smrti?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifJsou prožitky blízké smrti zdrojem mimořádných léčivých sil?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifJaký mají prožitky blízké smrti smysl?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifMají prožitky blízké smrti význam jen pro toho, kdo je zažil, nebo pro všechny?
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifNadace pro zkoumání komunikace po smrti (ADCRF)
http://www.nderf.org/images/bd21300_.gifVše ostatní, co není prožitek blízké smrti nebo komunikace po smrti (OBERF)Nutně potřebujeme dobrovolníky pro překlady (z Aj a do Český)!
  Kontaktujte  
Díky!
NEJNOVĚJŠÍ PBS Aktualizováno ob týden: Klikněte na odkaz

NDERF V DALŠÍCH JAZYCÍCH:  Klikněte na odkaz

Obsah stránek - neanglické (rejstřík)Hello Hollywood & Mediální zpravodajové! - Prozkoumejte!

ANNOUNCEMENTS:

12/30/11 - Ben Breedlove - Viral NDE:  18 year old prior to dying on 12/25/11
Here's the link for those who missed it: http://news.cnet.com/8301-27083_3-57349879-247/dying-teens-final-video-goes-viral/?tag=mncol;mlt_related

 

Evidence of The Afterlife

NOVINKY: Kniha Evidence of the Afterlife (vydaná pouze ve slovenštině: Dôkazy o živote po smrti) se stala bestsellerem New York Times osm dní po jejím vydání! Existuje pouze 16 knih na seznamu bestsellerů.

Zde si jí můžete objednat (v angličtině) 
Nyní ve formátu Audio!  (English)

Dr. Jeffrey Long, Jody Long, a Paul Perry se spojili, aby napsali tuto skvělou knihu, která se stala okamžitě bestsellerem Amazonu poté, kdy se Dr. Long objevil na Today Show stanice NBC. Zde můžete vidět interview s Dr. Long kliknutím sem.

"Důkazy o životě po smrti" je zdaleka nejobsáhlejší vědecká studie PBS, která kdy byla vytvořena a je založena na zkoumání přes 1300 PBS sdílených na stránkách NDERF. Tato kniha, ač obsahově vědecká, je velice čtivá. Příběhy v ní prezentované, pocházející od lidí z různých částí světa, všech věkových skupin, ras a náboženství, vzbuzují nevysvětlitelnou souhrou podrobností o jednotlivých zkušenostech doslova úžas.  Na základě této pokladnice dat Dr. Long vysvětluje, proč lékařské důkazy tyto příběhy nedokáží vysvětlit a proč existuje jen jediné věrohodné vysvětlení - že lidé přežili smrt a cestovali do jiné dimenze.

"Důkazy o životě po smrti" jsou tak přesvědčivé, že buď potvrdí vaše stávající mínění  nebo přinejmenším zpochybní váš současný systém víry devíti liniemi nezvratných důkazů posmrtného života. Neexistuje žádné lékařské nebo jiné vysvětlení, díky kterému by se dalo po pře����tení této knihy rozumně dojít k nějakému jinému závěru, než k takovému, které připouští existenci posmrtného života.
!

BOOK REVIEW - by James Delmont, PhD, member, National Book Critics Circle
BOOK REVIEW - by Dr. Ken R. Vincent

                                 Klikni zde pro víc informací nebo pro objednání! 
 


Soul to Soulmate comes at a time when the world desperately needs more love.  This book tells you how to find your soulmate or if you already have a mate, this book tells you how to transform the relationship into one of ultimate love and respect.  As with all relationships, nothing is simple.  There are three portions in the book to understand the basis of human consciousness and behavior, the psychology of relationships and love, and then how to find your soulmate. The chapter that I was most excited about was the study of soulmates.  In the beginning, I didn’t put a lot of credence to the “love at first sight” and thought it was really “lust at first sight.”  Just as research on this generally accepted concept proved me wrong – there are many other discoveries waiting for you to learn in Soul to SoulmatesI hope you enjoy it as much as I enjoyed writing it.

Klikni zde pro víc informací nebo pro objednání!


 


 

OZNÁMENÍ:

Modlitba sv. Terezy: 

Nechť dnes pokoj a mír kraluje ve tvém nitru.

Věř, že se nalézáš přesně na tom místě, kde jsi měl být.

Nesmíš zapomínat na nekonečné možnosti, které vyplývají z tvé víry.

Použij oněch darů, kterých se ti dostalo a užij si je s láskou, kterou jsi obdržel.

Buď spokojený s vědomím, že jsi dítě vesmíru.

Nech, aby se jeho přítomnost vlila až do tvých kostí a dovol své duši svobodně zpívat, tančit, chválit a milovat. Je zde pro každého z nás a zároveň v každém z nás.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍRUSTKY NA WEBU:

PBS mimo západní svět

REM Intrusion & Blankeovy OBE studie obsahují zásadní chyby!   Článek podávající kompletní návod jak nedělat stejné chyby a dohady, které dělají vědci.
Dr. Jeffrey Long a Janice Miner Holden PhD

PRO MÉDIA: Vytvořili jsme adresný seznam zaměřený na konkrétní prožitky blízké smrti podle oblasti/státu/města s kratším komentářem a s odkazem na jednotlivé prožitky. Usnadní se tak vyhledání osob, kterých byste se chtěli na jejich prožitky blízké smrti osobně dotázat, anebo s nimiž byste si rádi dopisovali.  Lidé, kteří prožili PBS:  Jsme zahrnováni obrovským množstvím žádostí médií. Řada z nich se týká zprostředkování rozhovorů s osobami, které prožili PBS a které pobývají nedaleko zpravodaje anebo poblíž filmovaného projektu. Můžete se přesunout do Mediálního prostoru a vyhledat tam svůj příběh kliknutím na tento odkaz. Prosím osoby, které si přejí vlastní informace zaktualizovat a upravené je zařadit do seznamu, aby mne o tom uvědomili.  - Jody:

DALŠÍ SKVĚLÉ ČTENÍ!

   PBS Knihkupectví

Často kladené otázky týkající se PBS
Mimořádné PBS
PBS vyskytující se mimo západní svět
 Audio
Jodyin koutek
Koutek Dr. Jeffa
Koutek Reverenda Johna Price
Skeptický koutek
Stránka dobrých pocitů
Stránka poezie
Webové odkazy NDERF
Koutek dobrovolníků


 

"Čím víc vyprávíte svůj příběh, tím víc vyvstane z chaosu mír"  - Bill VandenBush.  (prožil PBS)
Multimediální rozhovory s lidmi, kteří prožili PBS (Klikněte na odkaz)

Zde jsou naše nejnovější prožitky: 

Odmítnutí odpovědnosti:  NDERF NDERF zařadila prožitky blízké smrti při pokusech o sebevraždu na tuto webovou stránku POUZE coby součást výzkumného projektu. NDERF NESCHVALUJE, NEDOPORUČUJE ANI NEPODPORUJE POKUSY O SEBEVRAŽDU ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM, V ŽÁDNÉ PODOBĚ A ŽÁDNOU FORMOU!

Hledáme překladatele‑dobrovolníky!  Všechny jazyky Kontaktujte Jody  Díky!  

ANO! Jsou zveřejněny všechny PBS zaslané do NDERF od roku 1998!  [ADCRF (After death communication research foundation ‑ Nadace pro zkoumání posmrtných sdělení) www.adcrf.org  or OBERF (All other consciousness experiences that are not a NDE or ADC ‑ Vše ostatní co nepřináleží přímo k prožitkům blízkosti smrti nebo postmrtným sdělením) www.oberf.org]

PBS prožitky a komentáře:  Zde najdete přehled prožitků.
Rozšířená verze se vám zobrazí po kliknutí na podtržené jméno přispěvku.

 

Dean B PBS  8/8/17  Z České republiky. Original v češtině, překlad do angličtiny Dagmar. a takove 2-3 metry pred svodidlami jsem videl prvni zablesk. jak by mne nekdo fotil fotoaparatem. a zazitek z nedavne doby. zablesk a zazitek z dalsi doby. bylo to casem dozadu. do minulosti. a to takove vjeci jak jsem se mnel dobre, mnel stesti a vzruseny laskou. skola, skolka, kamaradi, lasky, rodina, priroda, pocity.
PBS na srdeční zástavu.

 

Mary PBS 2/9/1999. PBS 10034. Original v angličtině, překlad do češtiny Renáta.

Mark J PBS
2/15/2005. PBS 2126. Original v angličtině, překlad do češtiny Renata.  
Jak jsem odplouval od svého těla, nějak jsem vnímal vzdušné molekuly, ne vědeckým způsobem, ale jako by zde bylo spojení mezi částicemi vzduchu a tím, čím jsem se stal, nebo spíš čím jsem vždycky byl. V tomto stavu mysli jsem vždy propojen se vším ostatním. Také jsem při hovorech o svém zážitku říkal, a nadále to tvrdím, že co se opravdu děje, je mnohem větší než cokoliv, co jsem kdy zažil v kostele nebo v literatuře jakéhokoliv druhu. Překračuje to lidskou schopnost vyjádřování. Celé jsem to pochopil tak, že jsem se stal součástí toho všeho, nebo jsem se k tomu opět vrátil.
Hluboký PBS! (Prožitek blízkosti smrti)

 

Bronwen C PBS  11/1/2014 PBS 7446 Nového Zélandu. Originál v angličtině, překlad do češtiny Dominika.   Začala jsem rychle mířit vzhůru k nebi. Měla jsem nesmírně radostný pocit lehkosti. Pamatuji si, jak jsem si prohlížela své pochroumané tělo, které leželo na skále pode mnou, a pozorovala jsem, že jsem mimo něj. Všechno dole jsem viděla dost zřetelně. Byla tam Hawkesburská řeka obklopená krásnými keříky. Mířila jsem k nějakému moc krásnému oblaku, který měl tvar cumulu. Byla jsem plná radosti a vůbec jsem se nebála. Znovu jsem se ohlédla a spatřila jsem svého přítele, kterého jsem moc milovala, jak stojí vedle mého těla. V reálném čase by se tohle stalo několik minut poté, co jsem spadla, protože byl předtím celkem daleko za mnou a muselo mu zabrat nějakou dobu, než z toho strmého srázu sešplhal. Byla jsem teď už daleko a pořád jsem stoupala, ale přesto jsem úplně přesně vnímala, co cítí. Byl neuvěřitelně sklíčený. Moje srdce se naplnilo soucitem k němu, a hádám, že to je to, co mě nakonec přitáhlo zpátky.  

Výjimečný PBS kvůli zranění hlavy po pádu a setkání s andělem.

Elle D PBS  10/11/2014  PBS 7413 Original v angličtině, překlad do češtiny Dominika. Pozorovala jsem své rodiče, jak se milují, a pak jsem do nich byla vtažená. Pobyla jsem v matčině lůně, zažila jsem svůj porod a celý svůj život. Ani ne tak různé prožitky, jako jaké to bylo „být mnou“ v různých fázích života. Nakonec jsem se stala starou paní a zase jsem zemřela.  
PBS zapříčiněný spolknutím strychninu. Zahrnoval děsivý obsah, dokud se Elle nepoddala, čímž se prožitek změnil na pozitivní.

Detská PBS  2/8/1999  PBS 10039 Original v angličtině, překlad do češtiny Zuzana.

 

Australia PBS  2/8/1999  PBS 10041  Original v angličtině, překlad do češtiny Zuzana.     

 

PBS vojáka  2/8/1999  PBS 10038 Original v angličtině, překlad do češtiny Martina.

 

Tři sestry  8/12/2001  ADC/Other 10056  Original v angličtině, překlad do češtiny Martina.


V Božím světle  2/8/1999  PBS 10040  Original v angličtině, překlad do češtiny Martina.   

Pozoruhodná moudrost získaná během pozoruhodného PBS!

 

O dvacet let později  2/7/1999  PBS 47  Original v angličtině, překlad do češtiny Martina.   

Pozoruhodná moudrost získaná během pozoruhodného PBS!

 

MUDr. George Rodonaia  2/7/1999  NDE 1 Original v angličtině, překlad do češtiny Martina.  

Byl skutečně mrtvý po tři dny? Rozhodnutí je na vás.

 

4176. Renata W PBS  7/8/16 Z České republiky. Original v češtině, překlad do angličtiny Sister Eva. Zvláštní na tom je, že jsem viděla své bezvládné a vlastně na chvíli i mrtvé tělo, ale i jako duše jsem měla také tělo, když jsem se koukala přes moje nohy dolů, fascinovalo mě vše, co se kolem mého mrtvého těla dělo...to jsem doposud nepochopila, myslela jsem si, že duše je jako průsvitná hmota, ale asi není.

PBS na srdeční zástavu.

 

3876.  Kantor R PBS  2/10/15 Z České republiky. Original v češtině, překlad do angličtiny Rick. Proběhl mi hlavou celý můj život. Jako bych viděl celý život najednou v jednom obraze. Viděl jsem i detaily' jako třeba co jsem měl na sobě jako malý kluk' knoflík. Viděl jsem detailně svoji rodinu' hlavně matku. Zcela v klidu jsem si říkal' že jsem dlouho nežil' ale pak jsem si uvědomil' že moji matku to bude strašně bolet. Potom jsem ze zhora viděl sám sebe' jak ležím na zemi' kolem byli spolupracovníci. Něco se mnou dělali a říkali' že mám asi padoucnici. Já si v duchu říkal' aby mě nechali' že je mi dobře a pomalu se po zádu vznášel ke stropu' kde jsem cítil silné světlo a teplo. I když v té dílně' kde byl veliký hluk' já neslyšel nic' bylo ticho. Měl jsem silný pocit klidu' pohody' míru' bylo mi krásně.

PBS z elektrickým proudem.

3767.  Monika PBS  9/28/14 Z České republiky. Original v češtině, překlad do angličtiny Rick. Mùj zážitek zaèal prùletem tmavým tunelem, který mìl "urèitou strukturu". Poté jsem se blížila ke svìtlu, které bylo èím dál intenzivnìjší, ale nijak mì neoslòovalo, bylo plné lásky, jinak to nedokážu nazvat. Ocitnula jsem se v ovocném sadu za stále pøíjemného svìtla, které jakoby mi øíkalo, zde už se nemusíš nièeho bát, jsi zde pøijata s obrovskou láskou a nikdo tì nijak nesoudí. Mùj vnitøní pocit byl, jako bych se ocitla DOMA. Velmi zvláštní bylo i to, že jsem jakoby nemìla fyzické tìlo, byla jsem nesmírnì lehká a moje nohy v trávì nezkøivily jediné stéblo. Byla jsem z toho dost zmatená, protože jako ateistka a èlovìk, který když se setká s nìèím vìdecky nevysvìtlitelným, se tomu prostì zdráhá uvìøit.
PBS z bývalého ateista, který se pokusil spáchat sebevraždu.

3661.  Jiří H PBS  4/30/14 Z České republiky. Original v češtině, překlad do angličtiny Rick. Bylo krásně, sluníčko (které jsem přímo neviděl, ale cítil a vnímal), léto, vlevo ode mě byly dvě srnky, větší a menší. Remízek mi přišel velmi lákavý a cítil jsem se příjemně, měl jsem hroznou chuť jít do toho remízku a měl jsem pocit, že by se tím hodně vyřešilo a zbavil bych se trápení, ale zdálo se mi to nefér a laciné vzdát to, co mě ještě čeká. A u toho jsem si ještě vzpomínal na jednu dívku, která mě přitahovala a chtěl jsem se k ní vrátit, zdálo se mi to s ní nedořešené. Oko té srny hrálo nějakou významnou roli, ale nedokáži si vzpomenout. Nějak jsem věděl, že pokud se dostanu do remízku, tak z něho už není návratu. Celý děj zážitku byl o tom, že jsem se rozhodoval zda tam jít a že mě to tam lákalo. Stál jsem tam jen chvíli, asi pět až deset minut.
PBS z pádu.

3229.  Josef P PBS  1/5/2013 Z České republiky. Original v češtině. Během našeho rozhovoru a sledování mého života neexistovala žádná tajemství, protože bytost znala všechna moje tajemství = ve skutečnosti věděla naprosto všechno, co jsem kdy udělal. Je to místo, kde neexistují lži. Bytost znala celý můj život od doby, kdy jsem se narodil, až do tohoto okamžiku (každý čin). Dokonce vše, co jsem si kdy myslel, po celou dobu mého dosavadního života. Bylo podivné, sledovat sama sebe jako nezávislou osobu a hlavní postavu těch obrázků. Takže, když " ta jiná osoba" (já) udělala něco špatného během sledování mého života, okamžitě jsem si myslel, "Ta osoba byla krutá, hnusná, nebo laskavá, atd."
PBS kvůli zranění na hlavě v boji.

404.  Lavette H PBS  4/24/2004  PBS 945  Original v angličtině, překlad do češtiny Josef. Byla jsem tím ohromena, jak opravdové a zářivé barvy byly kolem mne. Bylo to opravdu tak, že mé tělo bylo jen mým kabátem, který jsem nosila. Měla jsem z toho velmi dobrý pocit, necítila jsem bolest, byla beze zmatku a všechny těžkosti, jakoby spadly na záda někoho jiného. Můj pohled na život se změnil tak rychle, že bych to nikdy neočekávala. Koupala jsem se v zázracích a v tom za mnou skočila do vody žena, která se mne snažila zachránit. Sledovala jsem ji, jak vytáhla to tělo z vody na hladinu. Tak rychle, jak jsem tělo opustila, jsem se hned do něj vrátila a byla jsem velmi rozhněvaná.  

PBS utopeného nezletilého děvčete.

 

364.  Juliet N PBS  8/20/2002  PBS 10077  MulitMedia (English), Original v angličtině, překlad do češtiny Josef.    Nejlepší způsob jak bych popsala přechod z „života“, nebo přechod z fyzikální roviny na „druhou stranu“, je jako přejít z jednoho prostoru do druhého. Nepřestanete být sami sebou, nebo neztratíte vědomí; vaše vědomí se jednoduše přesune z jedno úhlu pohledu do jiného. Změní se prožitek; perspektiva a pocity. Prožila jsem hluboké pocity. Jsem si naprosto jistá, že jsem byla v naprosté pohodě, která překonává všechno chápání… Můj přechod byl postupný, vzhledem k mé smrtelné nemoci- na rozdíl od náhle vzniklé situace, jako infarkt, nebo nehoda atd. Uvědomila jsem si, že mne zahaluje „Světelná bytost.“ Všechno bylo nesmírně krásné--vibrující a zářivé…plné života—ano, života! – takovým způsobem, že člověk nikdy nic takového ve fyzikálním světě nespatřil. Byla jsem totálně obklopena božskou bezpodmínečnou LÁSKOU…v pravém slova smyslu. Neustále jsem byla ve spojení s tímto Světlem a stále, po celou dobu, jsem si byla vědoma jeho přítomnosti. Takže i z toho důvodu jsem vůbec neměla pocity strachu… a nikdy nebyla sama. Byla to vyjímečná příležitost zažít ten pocit, být v jednotě se vším—nikdy samotná…a nikdy na rozpacích. 

Wow!  Čtenáři a posluchači budou opravdu tímto příběhem potěšeni!

 

253.  Roger C PBS  4/2/2003  PBS 744  Kanada   Vešel jsem to temného místa, kde kolem mne nic nebylo, ale nebyl jsem tím vystrašen. Bylo to opravdu klidné místo. Pak se přede mnou začal odvíjet děj filmu z mého života, od dětsví až do dospělosti, jako by byl promítán na obrazovku. Bylo to velmi skutečné! Viděl jsem se nějak jinak, lépe než ve 3D filmu, protože jsem byl schopen cítit i pocity lidí, v průběhu těch let. Mohl jsem cítit dobré i špatné emoce, které jsem v nich vyvolal. Také jsem byl schopen cítit, jako bych za vytvoření dobrých emocích a za nejlepší, v nich vytvořené, emoce, dostal nějaké kredity (do karmy) a za ty špatné mi kredity sebrali – skoro jako na účtě v bance, ale tady to bylo jako účet karmy a mého poznání. Čím více bodů (karmy) dostanu, tím do lepšího místa, nebo oblasti mi bude umožněno se dostat. To bylo poznání, ke kterému jsem tam dospěl. 

Toto je jedno z neuvěřitelných PBS! Byl ve styku se světlem, cítil nejnádhernější lásku a dostal se k prozkoumání jiných planet – první na vyšší a druhá na nižší úrovni evolučního vývoje, než je naše Země!

 

184.  Mari C PBS 11/11/2002  PBS 629  z Austrálie  Original v angličtině, překlad do češtiny Josef. ze   Po mlhavé cestě (zdánlivě krátké), jsem byla zahalena do světla nádherné a nekonečné lásky. Od této chvíle si vzpomínám na svoji nestárnoucí duši. Cítila jsem se ve stavu totální blaženosti, asi tak bych to mohla nejlépe popsat. Ještě jednou - neexistují slova na popsání pocitů. Zdálo se, jako by mne tam přivítalo kolektivní vědomí, které mi zprostředkovávalo poznání, že já sama budu zodpovědná za své rozhodnutí, zda se vrátit, nebo zůstat. Vzpomínám si na to, že toto rozhodnutí jsem nečinila jako malé dítě, ale jako osoba seznámená se všemi znalostmi, které ji povedou ke správné svobodné volbě a rozhodnutí. 

Tento PBS se stal, když jí bylo 18 měsíců, vzpomínky jsou však stále křišťálově jasné. To je úžasné, když si uvědomíme, že myšlenky 18 měsíčního dítěte mohou být uloženy v mozku dítěte a zpětně vyjeveny. Tímto nás prožitek může provázet celým životem.

 

180.  Bill W PBS  10/29/2003  PBS 619 Original v angličtině, překlad do češtiny Josef. ze  Tráva byla tak zelená, že jsem se na ni mohl jen ztěží dívat a bylo mi tak dobře! Mohl jsem trávu dokonce ochutnat smyslem chuti, chutnala jako meloun. Měl jsem úžasný pocit, když jsem se trávou procházel – byl to neobyčejný, neskutečný pocit. Nejlépe by se to dalo popsat „ OH, PANE BOŽE! WOW!!!“ Centrum čichu nebylo v mém nose, ale jakoby by vůně byly přijímány lícemi pod očima, jako vnímání skrze vedlejší nosní dutiny. 

Toto je jeden z nejpoutavějších příběhů, s nepopsatelným detailním popisem! Bill teprve poprvé vypráví svůj příběh a je to opravdu čest slyšet tento příběh z první ruky! DODATEK prožitku – úžasný příběh, který se stal.

 

175.  Diane G PBS  10/13/2002  PBS 622  Original v angličtině, překlad do češtiny Josef. ze  Multimedia   Náhle jsme se vstoupili do světa zcela nové reality, která se mi jevila srovnatelná s naším fyzikálním světem, ale v těchto vyšších vibracích byla vícebarevná, nádhernější a úžasnější. Viděla jsem rostliny, stromy, pohoří, jezera, zvřícetvo a třpytivé jakoby křišťálové budovy, z nichž některé byly velmi rozlehlé a ozdobené. Zahlédla jsem také bytosti, v jejich každodenních životech, pohybujících se kolem světelné bytosti. Neměly fyzická těla, ale různá pole energie. Nepohybovaly se pomocí chůze, ale vznášely se. Jejich životy se podobaly tomu našemu, ale bez bojů a bolesti. Byli to umělci, muzikanti, tanečníci, zpěváci, strůjci, stavitelé, léčitelé a tvůrci magických věcí… věcí které se projeví až v jejich dalších životech ve fyzickém světě. 

Skvělý spád prožitku PBS! Musíte si přečíst tento živý popis PBS pro jeho další porozumnění.Český Obsah (Index)
Klikněte zde pro Současné PBS
NDERF (English)

   Near Death Experience Research Foundation   
Copyright ©1998-2018 Experience Research Foundation (NDERF) All rights reserved.