• Klinikinių mirčių patirtys
  tyrimu fondas

  NDERF didžiausia NDE svetainė pasaulyje talpinanti virš 4000 patirčių liudijimų daugiau nei 23 skirtingomis kalbomis!
  Svetainės pagrindinis turinys kompiuterio, plančetės ir išmanaus telefono formatu
 • Viską apie klinikines mirtis (NDE)
  rasite čia!

  Kviečiame patyrinėti klinikinės mirties mokslą, dvasingumą ir bendruomenę,
  menas, poezija, globalus poveikis, taika, meilė, vienybė, taika, meilė, vienybė. Įkvėpimas ir viltis!
 • Mylime savo NDE
  pasakotojus ir skaitytojus!!

  Jūsų pagalbos dėka, NDERF turi pusę milijono skaitytojų, kurie kiekvieną menesį padeda
  skleisti žinią, apie pasaulį kupiną meilės, taikos ir vienybės.

Apie mūsų veiklą

(daugiau informacijos rasite naršydami žemiau)

Puikus mokslo, bendruomenės, dvasingumo ir tarnavimo derinys!

***Ieškome vertėjų – Kviečiame prisijungti prie savanoriškos veiklos ir padėti versti NDE pasakojimus. Galite laisvai rinktis Jums tinkamą vertimo darbų apimtį.

Toliau pateiktos temos, pradedant tiurkio spalvos "Humanitarinė tarnystė", išdėstytos eilės tvarka: norėdami sužinoti daugiau apie NDERF pasirinkite ir spustelkite ant Jums aktualios temos langelio.

FILOSOFIJA/MISIJA:

Jei pakankamai žmonių perskaitys liudijimus apie meilę, taiką ir viltį, galbūt mums, kaip žmonijai pagaliau pavyks pasikeisti ir tapti labiau mylinčiais, atjaučiančiais žmonėmis, kurie ištiesų gyvena savo gyvenimus be baimės.

Mes galime pakeisti pasaulį ir paversti jį Rojumi Žemeje – čia, kaip Aukštybėse.

Jody Long yra sertifikuota advokatė dirbanti Vašingtono, Nju Meksiko, Luisianos valstijose taip pat Navajo tautoje.

Pastaruosius 15 metų ji yra Klinikiniu mirčių tyrimo fondo (NDERF) pagrindinė svetainės administratorė, ji rūpinasi svetaine ir kuruoja NDE forumą, kuriame renkasi ne tik patyrę NDE ir visi, kurie domisi NDE. Ji turi kelis dešimtmečius patirties paranormalių ir pan. reiškinių tyrinėjimo srityje. Ji taip pat kuruoja Pomirtinės komunikacijos tyrimų fondo (ADCRF) svetainę www.adcrf.org ir kitas sąmonės patirčių svetaines, nesusijusias su NDE ar ADC (OBERF) www.oberf.org

Jody prisidėjo prie the New York Times betselerio NDE knygos „Pomirtinio gyvenimo įrodymai“ leidybos. Ji yra knygos „Dievo pirštų antspaudai: Klinikinių mirčių įspūdžiai“,“Nuo sielos iki sielos draugo: Klinikinių mirčių išminties tiltai“ autorė. Tai bus pirmoji tokio žanro knyga išleista Kinijoje iki 2016 m. pabaigos. Naujausia knyga „Nemirtingas gyvenimas“ planuojama išleisti 2018 m. pradžioje.

Jeffrey Long'as yra medicinos daktaras dirbantis radiacinės onkologijos srityje, jis gydo vežinius susirgimus radiacijos pagalba Houma mieste, Luisianos valstijoje.

Jeff'as, būdmas mokslininku, 1988 m. įkūrė NDERF. Jis siekė įsitikinti, klinikinių mirčių (NDE) tikrumu, todėl nusprendė tiesioginiu būdu apklausti tuos, kurie patyrė NDE. Įsitikinęs patirčių tikrumu ir remdamasis atliktais tyrimais, jis išleido knygą - „Pomirtinio gyvenimo įrodymai: Klinikinių mirčių mokslas“. Tai viena perkamiausių The New York times knygų.

Jeff'as, kaip medicinos daktaras vadovaujantis NDE tyrimams, dalyvavo nacionalinės žiniasklaidos laidose O'Rielly Factor, NBC today, ABC with Peter Jennings, the Dr. Oz Show, the History Channel, the Learning Channel ir National Geographic. Jis taip pat dalyvavo tokiose progamose kaip Fox News Houston ir the New York Academy of Sciences.

Mūsų dabartiniai projektai

KMP įkveptos knygos!

Jeffrey Long, MD

Tiems, kurie nori žinoti


Daktaras Longas, atlikęs išsamius mokslinius tyrimus apie NDE pasakojimus, kuriuose kalbama apie Dievą ir dvasines būtybes, smarkiai praplėtė Dievo ir Pomirtinio gyvenimo sąvoką. Jis dalinasi pasakojimais, apie tuos, kurie klinikinės mirties metu susitinka su Dievu. Dr. Long'as pastebėjo, kad šie liudijimai turi unikalių panašumų, tai suteikia rimtą pagrindą manyti, kad Dievas išties egzistuoja.


Jody Long, JD


Skaityti įspūdingiausias NDE istorijas


Tai knyga sukelianti daug gerų emocijų. Joje surinkti giliausiomis įžvalgomis pasižymintys NDE pasakojimai iš NDERF. Ši knyga išleista tiems, kurie mėgsta skaityti knygas ir neturi prieigos prie kompiuterio.
Jody Long, JD

Meilė ir tarpusavio santykiai


Meilė yra pagrindinė idėja dominuojanti NDE pasakojimuose ir meilės pažinimas per santykius su aplinkiniais yra pagrindinė priežastis, dėl kurios ateiname čia, į šią Žemę. Ši knyga sujungia abi sąvokas ir padeda mokytis taikyti jas gyvenime.Jeffrey Long, MD

NDE tyrimai pereina į naują lygį!


„Šiuo metu klinikinių mirčių tikrumas yra labiau pagrįstas moksliniais tyrimais, nei būdai skirti vėžiui gydyti.'' -teigia radiacijos onkologas Jeffris Long savo naujai išleistoje knygoje „Pomirtinio gyvenimo įrdodymai“.Komentarai

Norime padėkoti mūsų skaitytojams už nuoširdžius komentarus

Skaitytojų skiltis

Ačiū!

Kviečiame pasidalinti savo Klinikinės Mirties Patirtimi (NDE) su mumis

Mes turime dar dvi svetaines skirtas kitiems sąmoningumo patirčių aspektams. ADCRF www.adcrf.org svetainė skirta pomirtinei komunikacijai (ADC). OBERF www.oberf.org skirta visoms kitoms patirtims, nesusijusioms su ADC ar NDE, tokioms, kaip dvasinės transformacijos, maldos galia, išėjimo iš kūno patirtys, meditacijų patirtys, priešmirtinė egzistencija, pranašingi sapnai ir t.t.


Privatumas: Mes nesidaliname Jūsų asmenine informacija ar e-pašto adresu su kitais betkokiomis aplinkybėmis be Jūsų leidimo. Mes tikslingai nevedame Jūsų informacijos į svetainės duomenų bazę - tai yra atsargumo priemonė skirta išvengti žalos, kurią daro internetiniai įsilaužėliai. Mes persiunčiame Jums adresuotą laišką e-paštu ir paliekame Jums spręsti, atsakyti į jį, ar ne.