Tomasz DBS
Home Page Nadesłane przeżycia (NDE) Napisz o swoim przeżyciu


Opisz Doświadczenie:

Chciałbym ci opowiedzieć pewną historię kiedy nie byłem takim grzecznym chłopakiem , często popijałem alkohol, czasami brałem amfetaminę , ale usłyszałem że po zjedzeniu dużej ilości tabletek acodin na kaszel będę miał super odlot. Były tam podane nawet próby było to 40 80 120 sztuk Ja zjadłem około 80.

Po zjedzeniu jedyne co pamiętam może zaczęło mi się kręcić w głowie moje ciało zaczęło się wyginać tak i wtedy czułem haj. Następną rzeczą którą pamiętam, to tak jakbym się obudził w swoim własnym pokoju widzę swoją matkę i siostrę . Ja patrzę na wszystko jako osoba w ogóle stojąca obok w twoim pokoju , patrzyłem tak bardziej z góry na nich ale bardziej z rogu Moja matka i siostra płaczą. Mówią do siebie 'i patrz co on zrobił' , pamiętam nawet ten żal matki gdy widziałem to wszystko , czułem to wszystko. Matka powiedziała ' No i zmarł' widziałem ,siebie leżącego na łóżku moją matkę i moją siostrę , które miały łzy w oczach Ja stałem obok jakbym wyszedł po prostu z ciała i patrzył na to wszystko z boku. Nie pomyślałem jeszcze wtedy że nie żyje , a może nie chciałem wziąć tego do wiadomości.

Nagle wszystko się zmieniło , jakbym przeniósł się w czasie nie wiadomo gdzie, widziałem siebie jako jakaś fala, było ich bardzo dużo. Cały czas tak jakbym był świadomy tego może coś się stało że coś się zmieniło, cały czas byłem falą wokół mnie bardzo dużo takich fal . Lecieliśmy w tym samym kierunku. Na początku do góry w ogóle jakbym wystrzelił z tego pokoju w kosmos.

Nagle dotarliśmy do jakiegoś celu dla mnie było To pomieszczenie , czułem się zagubiony nie wiedziałem gdzie jestem, wtedy jeszcze raz sobie przypomniałem przecież matka powiedziała i siostra że zmarłem , dopiero wtedy dotarło do mnie to że ja nie żyję!

Byłem dalej już w tym pomieszczeniu było bardzo dużo tej czystej energii , te wszystkie fale wyglądały po prostu jak białe szlaczki właśnie fale radiowych ,bardzo czystej energii gdzie leciała w różne strony jedna leciała do przodu , dalej druga gdzie zawracała w jakiś bok , coś mi mówiło aby tam gdzie lecą na bok nie iść.

Następną rzeczą którą pamiętam bo przypominam że cały czas tak jakbym miał umysł otwarty , mówię sam do siebie 'dobra to jeśli już nie żyję , przykro mi , a jeśli już tak jest' dalej sam do siebie gadam 'jeśli już tak jest to chcę zadać o wszystko pytanie na to czego nie miałem odpowiedzi za życia'

Jestem dosyć mądry więc pamiętam ten stan że , miałem świadomość ! Bo zacząłem sprawdzać czy nie żyje , czyli to co mówili za życia sprawdzić jak już teraz jestem nieżywy.

I wtedy to się stało wszystkie odpowiedzi jakiekolwiek bym nie zadał jakiekolwiek co bym nie pomyślał , na wszystko przychodziło mi od tych innych fal co wokół mnie latały odpowiedzi ,nagle jakby do mnie napływały. Cały wszechświat stał się jasny dla mnie. To było takie wow , miałem kontakt ze wszystkimi informacjami , tak jakby z ziemi , ale nie tak jakbym zadawał pytanie do internetu tylko , tam nie płynął czasu tam nie było czasu o wszystko co zapytałem dawało mi tak szeroki strumień odpowiedzi jednego pytania najlepsze jest to że wszystko to rozumiałem. Trochę mi się to zaczęło też nudzić , zacząłem się oglądać i....Nagle coś mi kazało iść do przodu , trochę się bałem coraz więcej było tych fal idących obok mnie do przodu , pamiętam że tam na przodzie było dosyć jasno ale było to jeszcze bardzo daleko. Nieograniczona ilość setki miliardy fal obok mnie , przystań energii doskonale wiedziałem , i sam do siebie jeszcze mówiłem 'jakie to proste przecież to jest właśnie ta energia'te fale są energią.

Jak na chwilę , tak jakbym nie miał uczuć bo byłem zafascynowany tym gdzie się znalazłem , plus jeszcze ta wiedza na wszystko , nagle przypomniał mi się obraz tej płaczącej matki nad moim zmarłym ciałem , tak jakby się uczucia we mnie obudziły. Nagle do mnie doleciał dwie takie czyste energię właśnie tak jak te fale , nie to że one miały osobowość ale tak jakby mnie znał. Wydaje mi się że to były takie rodzaje energii czym się staliśmy ale były takie łaskawe bardziej jak kobiety, a raczej ich falowe postacie z czystej energii.

Wydawały się przyjazne , Ja zapytałem się ich czy to naprawdę już jest koniec, troszeczkę z takim przerażeniem tak jakbym chciał wrócić , bo powiedziałem jeśli znam na wszystko odpowiedź , jestem tą czystą energią To dlaczego nie mogę przeniknąć znowu do tamtego świata. Chodziło mi o świat znowu żywych. Znowu chciałem sprawdzić , wiedzę ale tu o dziwo nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Tam nie było słów ale w jakiś inny sposób rozumiałem wszystkie informacje , a ja przekazywałem je do nich. Do tych dwóch fal co do mnie doleciały nie wiem dlaczego się do mnie przyczepiły akurat ale tak jakby mnie znały.

No to ta bardziej przyjazna do tej drugiej mniej postaci przyjaznej mi się tak wydawało mówi tak 'słuchaj damy mu szansę' No to druga mówi 'przestań nie warto' i że i tak dużo czasu zmarnowałem , dalej nie pamiętam co dokładnie szeptały do siebie . Jedna z tych bardziej łaskawych fal zapytała się mnie 'czy chcesz żyć, czy chcesz wrócić' odpowiedziałem że 'nie chciałbym aby tylko dlaczego nie mogłem matce wytłumaczyć jak to się stało bo widziałem jej żal'

Jedno jest pewne , bo pamiętam że ja dosyć trzeźwo myślałem , a raczej tak świadomie , uświadomiłem sobie że one negocjują o mnie. Przynajmniej tak mi się zdawało.

Nagle tak samo jak tu przyleciałem , zacząłem słyszeć bardzo znanymi dźwięk , to był mój dzwonek od telefonu komórkowego. I tu dostałem znowu taką informację , 'dotknij telefonu !' To była jasna dla mnie informacja. 'Odbierz telefon'

Odebrałem znowu żywy na swoim łóżku , patrząc na telefon który się zapalił ekran ale w rzeczywistości nikt nie dzwonił , nie było żadnego budzika nastawionego. Bo jeszcze pamiętam że chciałem się upewnić i sprawdziłem historię połączeń. Nikt nie dzwonił nie było żadnego dzwonka.

Moje tętno puls , w życiu ani u człowieka ani u siebie nie widziałem takiego przyspieszonego bicia serca , bardzo szybkiego niesamowicie, byłem cały spocony , nie wiedziałem co się dzieje. Byłem przerażony.

Ale na tyle zachowałem rozum , i świadomość że sprawdziłem kiedy ostatni raz z kimś rozmawiałem , a która jest teraz godzina. Porównałem ostatnie połączenie z koleżanką którą musiałem rozmawiać i godziną po tym całym doświadczeniu było dokładnie 7 minut!

Ja myślałem że to wszystko działo się godzinami , dzisiaj patrząc na to od chwili kiedy stała nade mną moja siostra z matką nad moim ciałem to przecież było rano , tam gdzie się pojawiłem to było ciemno , tak jakby było to gdzieś w kosmosie , Ale na pewno tamto wszystko trwało kilkanaście godzin a nie 7 minut.

Miesiąc czasu koło mi zajęło sprawdzanie czy rzeczywiście jestem w rzeczywistości czy wróciłem jako żywy człowiek , ja naprawdę sprawdzałem czy ja po prostu umarłem i wróciłem.

To nie jest śmieszna historia , nie wyglądało jak halucynacja, nigdy do końca życia nie zapomnę tej czystej energii którą poznałem po tamtej stronie , którą ja również byłem i czasem myślę że jestem że my wszyscy jesteśmy taką energią.

Jeszcze dodam od siebie.Uwarzam że ja nie jestem wariatem , mam bardzo ścisły umysł, obracam na giełdzie mam analityczny umysł , raczej twardo stąpam po ziemi. Dlatego również twardo myślą że to nie jest pojedynczy przypadek to nie jest po prostu wymysł tabletki , bądź halucynacje. Halucynacja może być przypadkiem , ale jest to zmienna losowa halucynacji , powinna być zupełnie inna dla różnych osób a my wszyscy opisujemy to samo!

Miałem wtedy około 23 lat dzisiaj mam 41 lat , i dalej wszystko pamiętam w większości ze szczegółami.

Informacje ogólne:

Płeć: Mężczyzna

Data wystąpienia doświadczenia śmierci klinicznej (NDE): 01.01.2002

Elementy doświadczenia śmierci klinicznej (NDE):

Czy w momencie wystąpienia doświadczenia miało miejsce zdarzenie zagrażające życiu? Niepewne Przedawkowanie narkotyków lub leków Sam zażyłem lek Acodin, znając ewentualne skutki. Zdarzenie zagrażające życiu, ale nie śmierć kliniczna Uznałem siebie za zmarłego, po reakcji innych osób widzianych z boku podczas doświadczenia.

Po całym zdarzeniu po powrocie, moje ciało miało niewyobrażalne tętno, ogromną ilość potu, miesiąc na sprawdzanie, czy rzeczywiście żyję.

Jak oceniasz treść swojego doświadczenia? Zarówno przyjemne, jak i niepokojące

Czy czułeś się oddzielony od swojego ciała? Tak Dostęp do wiedzy o tym, co dzieje się na ziemi, przeszłości w teraźniejszości, ale bez przyszłości.

Wyraźnie opuściłem swoje ciało i istniałem poza nim

Jak twój najwyższy poziom świadomości i czujności podczas tego doświadczenia miał się do twojej normalnej, codziennej świadomości i czujności? Większa świadomość i czujność niż zwykle Ogromna świadomość tego, co jest dobre, a co złe.

Odpowiedź na wszystkie pytania, nieograniczona wiedza.

W którym momencie doświadczenia osiągnąłeś najwyższy poziom świadomości i czujności? Kiedy zdałem sobie sprawę, że rzeczywiście nie żyję

Czy Twoje myśli przyspieszyły? Niesamowicie szybko

Czy czas wydawał się przyspieszać lub zwalniać? Wszystko wydawało się dziać jednocześnie; albo czas się zatrzymał, albo stracił wszelkie znaczenie

Według danych z telefonu, które sprawdziłem, jestem tego pewien w 100% – całość trwała około 7 minut. Kiedy tam byłem, czasu nie było, dlatego będąc tam myślałem, że minęło co najmniej kilkanaście godzin.

Czy twoje zmysły były bardziej wyostrzone niż zwykle? Niezwykle bardziej wyostrzone

Porównaj swój wzrok podczas doświadczenia z codziennym widzeniem, jakie miałeś bezpośrednio przed tym doświadczeniem. Widziałem we wszystkich kierunkach, naraz, ale bez podziału na czas, we wszystkich płaszczyznach, w każdym czasie, do przodu i do tyłu.

Proszę porównać swój słuch podczas doświadczenia z codziennym słyszeniem, jakie miałeś bezpośrednio przed tym doświadczeniem. Nie było głosu, nic się nie porozumiewało głosem.

Czy wydawało ci się, że jesteś świadomy tego, co dzieje się gdzie indziej? Tak, ale fakty nie zostały zweryfikowane

Czy przeszedłeś przez tunel? Niepewny Najpierw było pomieszczenie, dosłownie tam mieszały się te dobre fale i te trochę inne, może złe, nie wiem, ale tych drugich było mniej. Takim bardzo szybkim poleciałem z innymi falami o dobrej energii, tam bardzo daleko była poświata, jasna, ale bardzo daleko tam lecieliśmy wszyscy.

Czy widziałeś jakieś istoty podczas swojego doświadczenia? Nie

Czy spotkałeś lub zdałeś sobie sprawę z obecności jakichkolwiek zmarłych (lub żywych) istot? Nie

Czy widziałeś lub czułeś się otoczony jasnym światłem? Światło wyraźnie o mistycznym lub pozaziemskim pochodzeniu

Czy widziałeś nieziemskie światło? Tak Wiedziałem, że tam znajduje się światło bardzo daleko, wszyscy tam lecieliśmy

Czy wydawało ci się, że wkroczyłeś do innego, nieziemskiego świata? Jakiegoś nieznanego i dziwnego miejsca To był świat pomiędzy czymś a czymś, jako żyjący mogę powiedzieć, że to był świat pomiędzy ziemią a czymś, bo tam nie dotarłem. Byłem jakby pośrodku razem z tą czystą energią, którą podróżowaliśmy, wlaliśmy w jakiś cel. Ktoś ją przerwał.

Jakie emocje odczuwałeś podczas tego doświadczenia? Niepewność, zaskoczenie, zmartwienie, uczucie bliskości,

Czy odczuwałeś spokój lub przyjemność? Ulga lub spokój

Czy odczuwałeś radość? Szczęście

Czy odczuwałeś harmonię lub jedność z wszechświatem? Czułem się zjednoczony lub jeden ze światem

Czy nagle wydawało ci się, że wszystko rozumiesz? Wszystko o wszechświecie Cokolwiek zapytałem, dostawałem odpowiedź, napływała do mnie ze wszystkich stron, nie mogę powiedzieć, że w ułamku sekundy, bo tam nie było czasu, po prostu nagle!

Czy powróciły do ciebie sceny z przeszłości? Nie

Czy pojawiły się przed tobą sceny z przyszłości? Nie

Czy dotarłeś do granicy lub punktu, z którego nie ma powrotu? Podjąłem świadomą decyzję o powrocie do życia Te dwie fale, które zaczęły mnie prowadzić – nazwijmy to „w tym tunelu” – to one tak jakby chciały mnie zapytać, czy na pewno chcę tam lecieć dalej.

Moje wahanie było duże, a to, że porozumiewaliśmy się poza czasem, było pewne, że chcę wrócić – one to już wiedziały. Wszystko działo się szybciej niż czas.

Bóg, duchowość i religia:

Jaka była twoja religia przed tym doświadczeniem? Chrześcijanin – katolik Chociaż jestem katolikiem, to była czysta nauka, energia, którą widziałem i której byłem częścią, po prostu szła gdzieś dalej, niezależnie od religii.

Czy twoje praktyki religijne zmieniły się od czasu twojego doświadczenia? Niepewne Wierzę w Boga, a nie w religię, w Boga zwanego dalej siłą wyższą, siłą dobra i siłą destrukcji.

Jaka jest twoja religia obecnie? Chrześcijanin – katolik W domu chrześcijanin, jednak wiara w siłę wyższą nazwaną przez nas Bogiem.

Czy twoje doświadczenie zawierało elementy zgodne z twoimi ziemskimi przekonaniami? Treści, które były zarówno zgodne, jak i niezgodne z przekonaniami, jakie miałeś w momencie doświadczenia Niezgodność co do istnienia piekła i nieba, zgodność co do istnienia dobrej i złej energii, zgodność co do tego, że tak naprawdę nie umarłem, a jedynie zmieniłem formę – nie wiem, jak to nazwać.

Czy twoje wartości i przekonania uległy zmianie z powodu tego doświadczenia? Tak Że warto żyć dobrem, że to nie jest koniec naszej drogi, jeśli chodzi o życie na ziemi, że ciało to tylko ciało, a coś jest w środku, co idzie dalej jako czysta energia.

Czy wydawało ci się, że spotkałeś mistyczną istotę lub obecność, albo usłyszałeś nieidentyfikowalny głos? Spotkałem konkretną istotę lub usłyszałem głos o wyraźnie mistycznym lub nieziemskim pochodzeniu Tak, opisałem to jako te dwie fale, które przyczepiły się do mnie, tak jakby mnie znały, tak jakby miały mnie prowadzić.

Czy widziałeś zmarłych lub duchy religijne? Nie

Czy spotkałeś lub zdałeś sobie sprawę z obecności jakichkolwiek istot, które wcześniej żyły na ziemi i są opisane z imienia w religiach (na przykład: Jezus, Mahomet, Budda itp.)? Nie

Czy podczas swojego doświadczenia uzyskałeś informacje na temat istnienia przedziemskiego? Nie

Czy podczas swojego doświadczenia uzyskałeś informacje na temat uniwersalnego połączenia lub jedności? Tak Tak, ten niesamowity dostęp do informacji innych fal tej czystej energii,

Ja, jako jedna z miliardów fal tej czystej energii, mogłem się łączyć i przejmować informacje od innych.

Czy podczas swojego doświadczenia uzyskałeś informacje na temat istnienia Boga? Nie

W odniesieniu do naszego ziemskiego życia poza religią:

Czy podczas tego doświadczenia uzyskałeś specjalną wiedzę lub informacje na temat swojego celu? Tak Celem jest to, właśnie po tym doświadczeniu, aby opowiedzieć ludziom, że mamy w sobie bardzo silną energię. Możemy ją wykorzystać do porozumiewania się, jeśli da się to tam, to da się to i na ziemi. Po tym wydarzeniu nabrałem bardzo silnego przekonania o tym.

Czy podczas swojego doświadczenia uzyskałeś informacje na temat sensu życia? Tak Przecież teraz to robię, celem życia na ziemi jest niesienie tej energii i umienie jej, jak to nazwać, wykorzystać, umienie odnaleźć się w niej; od tamtej pory cały czas mam poczucie, że muszę to opisać, dlatego tu jestem.

Czy podczas swojego doświadczenia uzyskałeś informacje na temat życia pozagrobowego? Życie pozagrobowe zdecydowanie istnieje Tak To już był pewien sposób życia, pozaziemski, cała ta energia, która gdzieś płynęła, mogła się ze mną porozumiewać, bo byłem jej częścią.

Mogę zaryzykować stwierdzenie, że byliśmy niemal powiązani.

Czy uzyskałeś informacje na temat tego, jak należy żyć? Nie

Czy podczas swojego doświadczenia uzyskałeś informacje na temat trudności, wyzwań i ciężarów życia? Nie

Czy podczas swojego doświadczenia uzyskałeś informacje na temat miłości? Nie

Jakie zmiany zaszły w Twoim życiu po tym doświadczeniu? Duże zmiany w moim życiu Przestałem pić alkohol, przestałem brać narkotyki, mam bardzo jasny umysł, analizuję, dobrze zarabiam – życie zmieniło się na lepsze. Zazwyczaj na większość moich pytań dostaję odpowiedzi, bardzo szybko potrafią je znaleźć. Nie jestem pyszny, ale często widzę szersze horyzonty niż inni.

Czy twoje relacje zmieniły się konkretnie z powodu twojego doświadczenia? Nie

Po doświadczeniu śmierci klinicznej:

Czy trudno było opisać to doświadczenie słowami? Tak Określiłem swój stan i to, co się działo, jako czystą energię, której stałem się częścią.

Jak dokładnie pamiętasz to doświadczenie w porównaniu z innymi wydarzeniami życiowymi, które miały miejsce w tym samym czasie? Pamiętam to doświadczenie dokładniej niż inne wydarzenia życiowe, które miały miejsce w tym samym czasie Niesamowicie zachowane w pamięci szczegóły wyglądu, pamięć o swoich uczuciach związanych z tym doświadczeniem, pamięć o szczegółach dotyczących czasu, mimo upływu 18 lat od zdarzenia.

Czy po tym doświadczeniu posiadasz jakieś zdolności parapsychiczne, niezwykłe lub inne szczególne dary, których nie miałeś przed nim? Niepewny Często jakby zębatki się zahaczały o siebie, jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie.

Czy jest jedna lub kilka części twojego doświadczenia, które są dla ciebie szczególnie znaczące lub istotne? Dostęp do tej wiedzy o świecie, to, że jesteśmy takimi falami czystej energii, powrót do ciała.

Czy kiedykolwiek dzieliłeś się tym doświadczeniem z innymi? Tak Jakieś 2 lata temu, z około trzema osobami. Pierwsza z nich to moja narzeczona, która bardzo w to uwierzyła. Druga to kolega z pracy, raczej nieco przestraszony. Trzecia osoba to moja mama, która przecież przez całe doświadczenie stała nade mną jak nad zmarłym. Jej reakcja to raczej pewne niedowierzanie.

Czy przed swoim doświadczeniem miałeś jakąkolwiek wiedzę na temat doświadczeń bliskich śmierci (NDE)? Nie jestem pewien Miałem kilka świadomych snów, bardziej doświadczenia związane ze świadomymi snami. Ale to też rzadkość, nie były wymuszone, same przychodziły, często były to koszmary.

Co sądziłeś o rzeczywistości swojego doświadczenia wkrótce (od kilku dni do kilku tygodni) po tym, jak się wydarzyło? Doświadczenie było zdecydowanie prawdziwe Przez miesiąc, jeśli nie dłużej, sprawdzałem rzeczywistość świata, czy rzeczywiście wróciłem w swojej skórze jako człowiek, w tym samym czasie na tę samą ziemię. Wydaje się to śmieszne, ale wtedy tak nie było.

Co sądzisz o realności swojego doświadczenia teraz? Doświadczenie było zdecydowanie prawdziwe Jak najbardziej prawdziwe. Dzisiaj wiem, że nie jestem sam z takim doświadczeniem, to nie jest już hipoteza ani teza, jest to rzeczywiste doświadczenie kliniczne wielu osób.

Czy kiedykolwiek w Twoim życiu coś odtworzyło jakąkolwiek część tego doświadczenia? Nie

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś dodać na temat swojego doświadczenia? To wszystko, chciałbym tylko otrzymać odpowiedź od profesjonalistów