NDE Anketi formu (Genel Bakış okumak ve Talimatları Form emin olun) bulmak için aşağı kaydırın

Genel Gorunum:
Bazı sorular Google çeviri kullanılarak çevrilmiştir. Bunlar İngilizce de gösterilir. Bunu çevirmek için daha iyi bir yolu varsa, ben herhangi bir öneri bekleriz. Bana e-mail atın.

Yakın ölüm deneyimi hesapları (tercih sırasına göre) bize teslim edilebilir:
Near death experience accounts may be submitted to us (in order of preference):

1. Tercih: Aşağıdaki anket formu aracılığıyla. Preferred: via the questionnaire form below.

2. E-posta ile E-posta hesabınızı kabul edilebilir, ama biz NDE Anketi aşağıdaki formu. Teşekkür sizin tamamlanmasından sonuçları tablolaştırıyoruz eğer araştırma için çok iyi!Via e-mail. E-mailing your account is acceptable, but for research it is much better if we can tabulate the results from your completion of the NDE Questionnaire form below. Thanks!

Biz büyük bir deneyim katkıları takdir ederken, biz katılımcılara parasal tazminat olamayacağını pişman. Tüm iletişimin gizliliği kesinlikle katılımcı tarafından istenen ölçüde muhafaza edilecektir.
While we greatly appreciate experience contributions, we regret that there can be no monetary compensation to contributors. Confidentiality of all communications will be strictly maintained to the extent desired by the contributor.

Bu anket yaklaşık 45 dakika sürecektir tamamlanması veya daha uzun yazmak istediğiniz ne kadar bağlı. Bir sen ne yazdım kaydetmek ve geri gelmek için izin verecektir kaydetme fonksiyonu yoktur. Geçici linki kopyalayıp yapıştırın emin olun Sayfanın sonuna yüzden o kaybetmeden yazınızı devam edebilirsiniz.
Completing this questionnaire will take approximately 45 minutes or longer depending on how much you wish to write. There is a save function that will allow you to save what you have written and come back to it. Make sure to copy and paste the temporary link at the end of the page so you can continue your writing without losing it.

Deneyimlerini paylaşmak için senin istekli bu projenin başarısı için hayati önem taşımaktadır. Biz paylaşmak için istekli olanlara peşin en içten teşekkürlerimi ifade!
Your willingness to share your experience is vital to the success of this project. We express our heartfelt thanks in advance to those willing to share!
Form Yazma Şekli:

1. aşağıdaki gibi eksiksiz ve doğru olarak yapabilirsiniz formu doldurunuz. Dikkatle önce bunları yaparken sizin yanıtları dikkate alınız. Please fill out the form below as completely and accurately as you can. Please carefully consider your responses prior to making them.

2. Birkaç kutularına aynı bilgileri girmek için gerekli olabilir. Biz bazı sorular çeşitli yollarla aynı kavram isteyebilir anlıyorum. Bu anket üst araştırmacılar ölüm deneyimleri yakın ilgili en geçerli ve saygın soruların bir arada Dünyada. Hatta benzer ifadeli soruların TÜM tepkiler, anlamlı ve son derece önemlidir. It may be necessary to enter the same information in several boxes. We understand that some questions may ask the same concept in several different ways. This survey is a combination of the most validated and respected questions regarding near death experiences from the top researchers in the world. ALL your responses, even to similarly worded questions, are meaningful and extremely important.

Kırmızı olan sorular yanıtlarını gerektiren 3.. Bu kırmızı tüm sorular cevaplanmış kadar anketi göndermek için mümkün olmayacaktır ... çok önemli! Tuşuna bastığınızda size bir veya birkaç kırmızı sorulara yanıt vermedi Eğer formun sonundaki "Gönder" düğmesini, küçük yeşil sekmeler formu düzgün gönderin. yeteneğinizin en iyi şekilde tüm soruları doldurunuz önce yanıtlanması gereken soru yanındaki. Bunlar cevaplanması gereken vardır.
3. The questions that are in red require responses. This is very important… you will not be able to submit the questionnaire until all questions in red have been answered! If you did not respond to one or several red questions, when you press the “Submit” button at the end of the form, there are little green tabs next to the question that needs to be answered. These need to be answered before the form will submit properly. Please fill out all questions to the best of your ability.

4. anket veya bilgi kaybolur sonunda "Gönder" butonuna basın unutmayın! Please do not forget to press the "Submit" button at the end of the questionnaire or the information will be lost!

5. Eğer anketi tamamladıktan sonra "Gönder" butonuna bastıktan sonra, sorulara yanıtların bir yorum görünecek 5. düzenlemek basarsanız., Forma geri dönün. Eğer teyit basın, o zaman sizin cevapları Soru ve yazdırmak veya kendi kayıtlarınız için saklayabilirsiniz. Ayrıca. gizlilik nasıl çalıştığını NDERF, ve diğer genel bilgiler hakkında bilgi almak Yani nderf.org e-postalar gelmek için izin veren bir e-posta adresi koyun lütfen olacak sizin veya onaylı gönderenler listenize nderf@nderf.org ve jody@nderf.org ekleyin. Eğer genel bilgi almak için spam kontrol veya size bu göndermek için ikincil bir e-posta adresi ile bana e-posta gönderin yoksa .
5. After you press the "Submit" button upon completing the questionnaire, a review of your responses to the questions will be shown. If you press edit, you go back to the form. If you press confirm, then you have your answers to the question and you can print or save them for your own records. You will also get information about NDERF, how privacy works, and other general information. So please put an e-mail address that allows nderf.org e-mails to come to you or add nderf@nderf.org and jody@nderf.org to your approved senders list. If you do not receive the general information, check your spam or please e-mail me with a secondary e-mail address to send this to you.

6. ONAY: benim deneyim hesap Ben arşiv kullanımı için NDERF tarafından onaylanan araştırmacılar, öğrenciler veya başkaları tarafından okunabilir anlıyorum NDERF arşivlerinde yerleştirilmesini isteyen [NO BELİRLENMESİ KİŞİSEL BİLGİLER verilecektir .. Herkes Jeff ya da ben ama. Yani adları, e-postalar, adresler ve telefon numaraları.] Hesabım bölümünden veya tam kullanılabilen kesinlikle gizli olan veya veri bir NDERF birlikte ondan çekilebilir çalışmayı onaylı veya anlamına gelir Eğer böyle kullanılmak üzere deneyiminizi istemiyorsanız dahil ancak yayımlanmış bir makalenin dersler veya eğitim programları, veya kısmen sınırlı ya da bir kitapta değil proje. [sonra bize bildirin ve sen-cekti kullandığınız lütfen bize bildirin . Bu, aşağıdaki yayın onayı kutusuna e-posta ya da onay işareti ile yapılabilir tercih ederim. NDERF paylaştığınız Your konfor bizim için büyük önem taşımaktadır.] TEŞEKKÜRLER !!!
6. CONSENT: I wish the account of my experience to be placed in the NDERF archives. I understand it may be read by researchers, students, or others approved by NDERF for use of the archives. [NO IDENTIFYING PERSONAL INFORMATION will be given to anyone but Jeff or me. That means that names, e-mails, addresses, and telephone numbers are strictly confidential.] My account may be excerpted or used in full, or data may be drawn from it in conjunction with an NDERF approved study or project, including but not limited to lectures or educational programs, or part of a published article, or in a book. [If you do not wish your experience to be used like this, then please let us know and tell us what use you would prefer. This can be done by e-mail or by check mark in the publishing consent box below. Your comfort in sharing with NDERF is of the utmost importance to us. ] THANKS!!!
Klavyenizdeki düğmesi kapalı 'Caps Lock' olmadığını kontrol edin. Büyük görmek için [Ctrl] + eşzamanlı a Check that the 'Caps Lock' button on your keyboard is off. For larger view, press [Ctrl] a + simultaneously
* NOT: Spam olarak nderf@nderf.org yerleştirin silin veya durumunu reddetmek değil, e-posta hizmeti surethat olun - Size iletişim kuramıyor aksi Sayfa (hotmail veya AOL gibi). Du sizin godkendt gönderenler listesinde iki makesure iki olsun NDERF e-postaları bizi koymak också Kan. Medya regelbundet kişileri dem som ile bağlantı ilgi ile NDERF ölüme yakın erfarenheter ve ilgili deneyimleri vardı. Surethat olun! Biz güncellenen e-posta temas var. Teşekkürler! Please make sure that your e-mail service does not place nderf@nderf.org  in spam, delete or reject status - (like hotmail or aol) otherwise we can't contact you. You can also put us on your approved senders list to make sure to get NDERF e-mails. The media regularly contacts NDERF with interest in connecting with those who had near-death experiences and related experiences. Please make sure that we have your updated e-mail contact. Thanks!
Gibi birçok uygula aşağıdaki seçin: Select as many below as apply:
YAYINLAMA SEKLI
YAYINLAMA YERI
Irk (Dogrularin hepsini isaretleyiniz):
Uygun olan tüm kontrol,. Hiçbiri uygula, eğer yap. Benim işgali, ben närvarande olduğumu ya da havebeen: Check all that apply. Skip if none apply. In my occupation, I am currently or have been a:
Deneyimin gecirildigi zamanlardaki genel durumlar (Dogrularin hepsini isaretleyiniz):
Progress: 0%
Page 1 of 6