Níže najdete Dotazníkový formulář PBS (ujistěte se, že jste si přečetli Shrnutí a Instrukce k formuláři)

Overview:
Prožitky blízkosti smrti nám mohou být sděleny následovně:

1. Přednostně: pomocí dotazníku, který naleznete níže,

2. Pomocí e-mailu. Vaše e-mailová zpráva bude akceptováno, ale pro náš výzkum je mnohem lepší, když můžeme zhodnotit výsledky z vašeho kompletního popisu PBS v dotazníku níže. Děkujeme !

I když si velice vážíme příspěvků PBS, je nám líto, že neexistuje žádná peněžní kompenzace přispěvatelům. Důvěrnost všech sdělení bude přísně zachována, v rozsahu požadovaném přispěvatelem..

Vyplnění dotazníku zabere přibližně 45 minut, nebo déle, v závisloti na délce vašeho sdělení. V dotazníku je funkce uložit (save) pro to, co jste již napsali a později se k psaní mohli vrátit. Ujistěte se, že jste zkopírovali a vložili přechodný odkaz na konci stránky tak, aby jste jej mohli v budoucnu použít a bez ztrát pokračovat. .

Vaše ochota, podělit se o své zkušenosti, je zásadním krokem pro úspěch tohoto projektu. Děkujeme předem všem, kteří chtějí sdílet své přispěvky!
Instrukce k formuláři:

1. Vyplňte prosím, níže uvedený formulář tak výstižně a přesně jak jen můžete. Prosíme o pečlivé zvážení vašich odpovědí, ještě před napsáním.

2. Možná bude nutné, napsat stejnou informaci do několika polí. My to chápeme tak, že některé i zdánlivě stejné otázky mohou mít více významů. Toto mapování je kombinace nejověřenějších a celosvětově uznávaných otázek, vzhledem k prožitkům blízkosti smrti a všem badatelům. Všechna vaše i stejná sdělení jsou smysluplné a velmi důležité.

3. Otázky psané červeným textem musíte povině vyplnit. To je velmi důležité.. .nebudete později moci odeslat (submit) formulář, pokud nebudou tato pole vyplněna. Pokud kliknete na tlačítko „Submit“ (odeslat) na konci formuláře, objeví se vedle povinného nevyplněného pole malé zelené upozornění, znamenající, že toto pole musí být vyplněno, před správným odesláním formuláře. Prosíme vás, aby jste vystihly všechny odpovědi, jak nejlépe dokážete.

4. Nezapomeňte kliknout na tlačítko "Submit" na konci dotazníku, jinak budou informace ztracené.

5. Po odkliknutí tlačítka "Submit" po vyplnění dotazníku se objeví přehled vašich odpovědí na otázky. Jestiže kliknete na edit (upravit) dostanete se zpět do formuláře. Jestliže kliknete na confirm (potvrdit), máte všechny odpovědi na otázky a můžete si ho vytisknout, nebo uložit pro vaše vlastní potřeby.Od NDERF obdržíte informace, jak funguje ochrana soukromí a další všeobecné informace. Takže vepište také prosím vaši e-mailovou adresu, která nám nderf.org umožní vás kontaktovat, nebo přidejte e-maily nderf@nderf.org a jody@nderf.org do svého seznamu schválených kontaktů. Pokud tyto všeobecné informace neobdržíte, zkontrolujte si spamy, nebo pošlete e-mail na druhý uvedený e-mail, abychom vám jej zaslali.

6. SOUHLAS: Přeji si, aby moje zpráva byla umístěna v NDERF archívech. Jsem srozumněn s faktem, že může být čtena badateli, studenty a dalšími osobami, oprávněnými od NDERF, pro spravování archívů. [ŽÁDNÉ IDENTIFIKAČNÍ OSOBNÍ INFORMACE nebudou zveřejněny a budou známy jen pro Jeff a Jody Long. To znamená jména, kontaktní údaje, jako e-mail, adresa a tel. číslo jsou striktně důvěrné.] Moje zpráva může být citována nebo použita v plném rozsahu, nebo z ní lze čerpat údaje ve spojení s NDERF a schválené studie nebo projekty, včetně bez jejich omezení pro přednášky a vzdělávací programy, nebo jen jejich částí pro publikování článků, nebo knih. [Jestliže si nepřejete, aby zpráva byla použita v totmto rozsahu, sdělte nám prosím vaši představu. Můžete to učinit e-mailem, nebo vaším svolením, které zaznamenáte do pole níže. [ Vaše pohodlí pro sdílení je v NDERF největší důležitost.] DĚKUJEME!!!
Zkontrolujte, zda jsou "Caps Lock" tlačítko na klávesnici je vypnutý.
*Poznámka: Sdělovací média pravidelně kontaktují NDERF se zájmem o spojení se s těmi, kteří měli zážitek blízké smrti a zážitky jemu podobné. Ujistěte se prosím, že máme váš aktuální e-mail. Aby se předešlo tomu, že zpráva skončí mezi spamem, přidejte si nás (nderf@nderf.org) prosím na seznam ověřených odesílatelů. Díky!
Souhlas s publikováním zážitku (pokud nějaký) & instrukce:
JAK PUBLIKOVAT:
KDE PUBLIKOVAT:
Race/Ethnicity (check all that apply):
Marque todas las que apliquen. Sáltelo si no aplica ninguna. En mi ocupación, actualmente soy o he sido un:
Okolnosti v době zážitku (zaškrtněte vše, co platí):
Progress: 0%
Page 1 of 6