Strona gł�wna NDERF
Nadesłane przeżycia (NDE)
Napisz o swoim przeżyciu

Pozy M - NDE

OPIS DOŚWIADCZENIA: 

 

Stalo sie to podczas kapieli w stawach. Moja siostra mlodsza tonela,a ja skoczylam jej na pomoc. Udalo mi sie ja wyrzucic na plytsza wode, dzieki czemu nic sie jej nie stalo, natomiast ja wpadlam w wir, i zaczelam tonac.

Poczatkowo odbijalam sie i moglam oddychac, ale wpadalam coraz glebiej i nie mialam juz sil walczyc z woda. Gdy moje nogi dotknely dna , wiedzialam ze chyba nie przezyje tego.. i w tym momencie zaczelo mi byc bardzo cieplo, tak spokojnie, przestalam odczuwac cokolwiek, i zrobilo mi sie tak dobrze...nagle przed oczami zaczal przewijac mi sie film mojego wlasnego zycia, tylko ze te negatywne rzeczy ,ktore robilam dla ludzi, odczuwalam teraz ja na wlasnej duszy! Zrobilo mi sie bardzo wstyd tego co zobaczylam, i wted ukazal mi sie tunel z jasniejacym, pieknym swiatlem na koncu. Swiatlo bylo kochajace i bardzo jasne, ze az oczy bolaly od patrzenia na nie.Z tego swiatla dobywaly sie kontury postaci i glos, ktory mnie zapytal, czy jestem pewna ze zrobilam juz wszystko?? A ja nadal czulam ten wstyd... i odpowiedzialam ze chyba nie. Wtedy glos odpowiedzial, to wracaj i dokoncz swoja prace! Nie zdazylam sie nawet zastanowic nad tymi slowami, kiedy poczulam okropny rozdzierajacy bol i zlapalam pierwszy wdech powietrza! To bylo okropne! Cisnienie powietrza rozerwalo mi pare oskrzelikow w plucach i dostalam strasznego krwotoku!

Skutki tego wydarzenia nosze na sobie do dzisiejszego dnia!

Czy byłeś pod działaniem jakichś leków bądź substancji, które mogły mieć potencjalny wpływ na Twoje przeżycie? Nie.

Czy Twoje doświadczenie trudno opisać słowami?  Tak

Czy w czasie tego doświadczenia istniało zagrożenie Twojego życia?  Tak

      To bylo utoniecie!

Jaki był Twój poziom świadomości i czujności podczas doświadczenia?  Bylam swiadoma wszystkiego co sie dzieje..

Czy doświadczenie było w jakiś sposób podobne do snu?   Zbyt realne wg mnie.

Jakie uczucia towarzyszyły doświadczeniu?  bylo mi dobrze, nie odczuwalam bolu, czulam sie kochana i potrzebna

Czy słyszałeś jakieś niezwykłe dźwięki lub odgłosy?   Slyszalam glos postaci dobywajacy sie ze swiatla!

Czy przechodziłeś przez tunel lub jakąś zamkniętą, ograniczą przestrzeń?    Tak

     waski tunel, z jasniejacym swiatlem na koncu

Czy widziałeś światło?  Tak, Piekne, bardzo jasne swiatlo , z ktorego jawily sie kontury jakiejs postaci.

Czy spotkałeś lub widziałeś inne istoty?  Nie

Czy doświadczyłeś przeglądu swojego dotychczasowego życia?  Tak, Dowiedzialam sie ze odpowiada sie pozniej za zle czyny. Ponadto dowiedzialam sie,ze przez 21 lat zycia nie zrobilam nic czym moglabym sie "tam" pochwalic. Staram sie teraz wiecej pomagac ludziom.

Czy zaobserwowałeś lub usłyszałeś cokolwiek dotyczącego ludzi lub wydarzeń dookoła, co mogło być później zweryfikowane?   Tak, Wiem ,ze gdy uratowano mi zycie, to w 15 min po odjezdzie z tego miejsca, to rozszalala sie burza, i piorun zabil chlopaka , ktory skryl sie pod drzewem, nieopodal miejsca "mojej smierci". Widac, kogos smierc musiala zabrac tego dnia! 

Czy stałeś się świadomy przyszłości?  Tak, Zaczelam miewac sny prorocze, ktore mnie ostrzegaly i pokazywaly pozniejsze wydarzenia, ktorym moglam zapobiec.

Czy miałeś możliwość zadecydować czy powrócisz do własnego ciała?   Nie

Czy po swoim doświadczeniu otrzymałeś jakiekolwiek psychiczne, paranormalne lub inne dary, których nie posiadałeś przed doświadczeniem?   Tak, Wiem ,ze posiadam duzy potencjal energetyczny, bylam badana przez radiestete.  Pomoglam wielu ludziom w zniwelowaniu ich cierpienia. Ponadto miewalam sny prorocze. Mam wyzsza wibracje i odbieram czestotliwosc chorych organow u ludzi oraz ich emocje.

Czy po Twoim doświadczeniu zmieniły się Twoje wierzenia, poglądy, stosunki do niektórych spraw?   Tak, Zmienil sie moj system wartosci , sprawy materialne zeszly na daleki plan.

Jak doświadczenie wpłynęło na relacje z innymi ludźmi, na Twoje codzienne życie, praktyki religijne, karierę itp.?   Zaczelam sluchac ludzi i w miare mozliwosci pomagac im.

Czy opowiadałeś innym o swoim doświadczeniu?   Tak, Relacje byly rozne, od krytycznych po tresci uznajace.

Jakie emocje odczuwałeś po doświadczeniu?    Trudno bylo mi przystosowac sie do rzeczywistosci.

Jaka była najlepsza i najgorsza część Twojego  doświadczenia?    Najlepsza to bylo kiedy nie odczuwalam juz bolu i moglam zanurzyc sie juz w kochajace cieple swiatlo. Najgorszy byl moment,kiedy zadano mi pytanie, czy zrobilam juz wszystko w swoim zyciu. Bylo mi bardzo wstyd!!

Czy Twoje życie zmieniło się po tym doświadczeniu (na jego skutek) w jakiś specjalny sposób?   Tak, Jestem spokojniejsza ale wiem ,ze nosze na sobie cierpienia innych ludzi.

Czy po doświadczeniu inne wydarzenia w Twoim życiu, leki lub substancje wywołały takie samo przeżycie lub jego część?  Nie

Czy informacje, które tu podałeś i odpowiedzi, których udzieliłeś w pełni i dokładnie opisują Twoje przeżycie?  Tak