Strona gł�wna NDERF
Nadesłane przeżycia (NDE)
Napisz o swoim przeżyciu

Halina J - NDE

OPIS DOŚWIADCZENIA: 

lerzalam na stole operacyjnym.  Pamietam jak Dr. Broda dawkowal mi eter za chwile zobaczylam jak moje cialo unosi sie i przeczchodzi na prawa strone, zdumiona tym co widze (zapamietalam wszystkie szczegoly operacji, co przekazalam lekarzom w trakcie powrotu do pokoju)poszlam na prawo gdzie znalazlam sie na bardzo szarej pustyni i nagle z pod glebi ziemi odezwal sie glos JEST BOG, JEST BOG, JEST BOG. (Do dzis nie pamietam czy byl w jezyku Polskim czy Angielskim)Ekstaza to chyba by bylo najlepsze okreslenie a zarowno bogobojnosc,  bedac w uczuciu ekstazji szlam dalej, ni z tad ni z owad, zobaczylam tunel i szczerbki slonca ukleklam i przelotni odczulam mysl Boga to Ja.  Zaznacze jeszcze ze jako 5 letnia dziewczynka fascynowalam sie Sloncem i robilam cuda aby go dotknac.  Nie wiem czy to ma jakes polaczenie, ale od momentu owego przezycia nie jestem ta sama osoba, lubie ludzi takimi jacy sa ale doceniam sobie cisze rozmowe z moim Bogiem.  Bardzo przemyslam do dzis co wlasnie sie stalo w 1978 roku.  Opowiedzialm lekarzom i siostrom ktorzy byli przy mojej operacji jak rowniez pacjentkom ktore byly w moim pokoju. Zaznacze ze po resekcji zoladka bylam na nogach po 2 godzinach jak bym nic nie przeszla.

Czy Twoje doświadczenie trudno opisać słowami?  Nie

Czy w czasie tego doświadczenia istniało zagrożenie Twojego życia?  Nie

Jaki był Twój poziom świadomości i czujności podczas doświadczenia?   Bylam pod narkoza ale odczucie bylo na jawie

Czy doświadczenie było w jakiś sposób podobne do snu?   Nie moge tego doswiadczenia porownac do snu, raczej do niesamowitej realnosci i blogoski spokuj.

Czy doświadczyłeś oddzielenia swojej świadomości od ciała?   Moja swiadomosc byla polaczona z przezroczystym cialm (transolucant).

Jakie uczucia towarzyszyły doświadczeniu?  100% zadowolenie i wielkie odczucie milosci.

Czy słyszałeś jakieś niezwykłe dźwięki lub odgłosy?   Tak, z pod ziemi "Jest Bog" trzy razy a potem przy sloncu "mysl, Tak Wyglada Bog"

Czy przechodziłeś przez tunel lub jakąś zamkniętą, ograniczą przestrzeń?   Nie, Bylam przed tunelem

Czy widziałeś światło?  Tak, Niesamowitych rozmiarow slonce, o kolorach, pomaranczowo-zloto-czerwone

Czy spotkałeś lub widziałeś inne istoty?  Nie

Czy doświadczyłeś przeglądu swojego dotychczasowego życia? Tak, Odpowiedzi ze Bog istnije w tym samym roku gdy w Niego calkim zwatpilam.

Czy zaobserwowałeś lub usłyszałeś cokolwiek dotyczącego ludzi lub wydarzeń dookoła, co mogło być później zweryfikowane?    Tak, Lekarze i pielegniarki byli zdumieni gdy Im powiedzialam co kto robil. 

Czy widziałeś bądź odwiedziłeś jakieś piękne lub wyróżniające się miejsca, poziomy lub wymiary?  Nie

Czy miałeś poczucie innej, odmiennej przestrzeni lub czasu?  Tak, ze jestem w domu i nie chce wracac, co zreszta mowilam jeszcze na wozku do lekarzy ze chce wrocic z powrotem "Do Domu"

Czy czułeś, że masz dostęp do jakiejś szczególnej wiedzy, znałeś uniwersalny porządek i/lub cel  we wszechświecie?   Tak, Tak ze to jest swiat Boga i Jego prawa, a ja musze w to wierzyc i nie interpetowac.

Czy dotarłeś do jakiejś granicy lub ograniczającej struktury fizycznej?   Tak, Na krawedzi tunelu, ale nie mialam strachu, tylko niesamowite zaciekawieni, sto procentowa ufnosc.

Czy stałeś się świadomy przyszłości?  Tak, W Phoenix AZ, jechalam do pracy, zwykle ruszalam na zielonym switle a jeden raz nie i samochod przelecial czerowne swiatlo, pewny wypadek.  Moja Mama i Tata przyszli we snie do mnie na trzy dni przed moja operacja 21 Sierpien 2003, zadzwonilam do znajomej ze po mnie rodzice przyszli.  Zastanowilam sie dobrze i po operacji powiedzialm lekarzom ze cos jest nie w porzadku, mialam przekrecone jelita i musialam isc zaraz na nastepna operacje w U.W.szpital, w Seattle, WA

Czy miałeś możliwość zadecydować czy powrócisz do własnego ciała?  Nie

Czy po swoim doświadczeniu otrzymałeś jakiekolwiek psychiczne, paranormalne lub inne dary, których nie posiadałeś przed doświadczeniem?   Tak, Czesto wiem co czlowiek mysli.

Czy po Twoim doświadczeniu zmieniły się Twoje wierzenia, poglądy, stosunki do niektórych spraw?  Tak, Nie lubie byc w duzym gwarze, nie otaczam sie glosnymi ludzmi.  Duzo czasu spedzam w naturze.

Jak doświadczenie wpłynęło na relacje z innymi ludźmi, na Twoje codzienne życie, praktyki religijne, karierę itp.? Nie gonie za rzeczami materialnymi, wspomagam biednych, dziele sie swoim doswiadczeniem, inspiruje.

Czy opowiadałeś innym o swoim doświadczeniu?   Tak, Mojej Mamie, oto jej slowa "Dziecko tylko nikomu nic nie mow bo powiedza zes zwariowala" ukochana Mama.  Inni zaciekawieni.

Jakie emocje odczuwałeś po doświadczeniu?    Nadziemne, na ziemne i podziemne.

Jaka była najlepsza i najgorsza część Twojego  doświadczenia?   Najlepsza czesc to bylo potwierdzenie ze Bog istnieje. Najgorsze, powrot.

Czy jest coś, co chciałby dodać na temat Twojego przeżycia?    Zyczylabym kazdemu mojego przezycia, gdyz nie kloce sie czy Bog istnieje.  Ja wiem.

Czy Twoje życie zmieniło się po tym doświadczeniu (na jego skutek) w jakiś specjalny sposób?  Naplywy niesamowitej milosci do ludzkosi i Ich dobroci.

Czy informacje, które tu podałeś i odpowiedzi, których udzieliłeś w pełni i dokładnie opisują Twoje przeżycie?  Tak, Wszystko co tu opisalam i odpowiedzialam jest 100% prawdy co przezylam

Proszę wyraź swoje sugestie związane z udoskonaleniem tej ankiety. Czy są jakieś pytania, które moglibyśmy zadać by lepiej opisać Twoje przeżycie?  Widze ze bardzo fachowo podeszliscie do sprawy ktora jest nie obca wielu mi podobnych.  Zycze Wam powodzenia i zostawiam Was z Duchem ktorego ja mam w sobie.