Strona gł�wna NDERF
Nadesłane przeżycia (NDE)
Napisz o swoim przeżyciu

Barry C - NDE

OPIS PRZEŻYCIA: 

Znalażłem się w doskonałej czerni (nie tunel) wyczuwałem przestrzeń wokół siebie.Czerń wprost aksamitnie głęboka ,na wprost jasne,bardzo jasne światło absolutnie nie oślepiające.Po zblizeniu sie do swiatla ktore powiększało się az stało się wielką kulą,zacząłem wokół niej krąrzyć (jak planeta).Od kuli promieniało w moją strone wielką miłoscią tolerancją, męską siłą i obojętnościa na to kim jestem co zrobiłem wazne było że jestem .Nie mogłem wejść w to światło mimo iż byłem bardzo blisko.Bardzo tego pragnołem,znależć się tam (tam była mondrość akceptacja,miłość, siła (twórcza). Więcej nie pamiętam ,obudziłem sie.

Czy Twoje doświadczenie trudno opisać słowami?  Tak, doskonała tolerancja i miłość.

Czy w czasie tego doświadczenia istniało zagrożenie Twojego życia?  Tak, stan po zarzyciu bardzo durzej dawki leków.

Jaki był Twój poziom świadomości i czujności podczas doświadczenia?  Byłem nieprzytomny

Czy doświadczenie było w jakiś sposób podobne do snu?  Nie, było bardzo rzeczywiste. Do dzisiaj mam pamięć uczuć których wówczas doświadczyłm.

Czy doświadczyłeś oddzielenia swojej świadomości od ciała?  Tak

miałem złączone ręce przed sobą (pozycja skoczka do wody) odchyloną głowe, nie doświadczałem stóp.

Jakie uczucia towarzyszyły doświadczeniu?  Błogostan,stan niewarzkości, lotu, zdumienie radość.

Czy słyszałeś jakieś niezwykłe dźwięki lub odgłosy?  nie

Czy przechodziłeś przez tunel lub jakąś zamkniętą, ograniczą przestrzeń?  nie ,wokół mnie była ciemność lecz nie wyczuwałem ograniczonej przestrzeni a wprost przeciwnie.Na wprost miałem bardzo jasny punkt.

Czy widziałeś światło?  Tak, bardzo jasne białe światło (nie oślepiało)Punkt świetlny który powiększał się podczas zbliżania się do niego.

Czy spotkałeś lub widziałeś inne istoty?  Nie jestem pewien, nie było rzadnych istot, punkt swietlny był istotą lub zbiorem istot.

Czy doświadczyłeś przeglądu swojego dotychczasowego życia?  Nie, Doświadczyłem niesamowitej akceptacji i tolerancji, w poblizu punktu świetła, Niewazne kim jesteś,wazne ze wogóle jesteś.Tego tam doświadczyłem.

Czy miałeś poczucie innej, odmiennej przestrzeni lub czasu?  Tak, Przestszeń na kształt kosmosu.

Czy czułeś, że masz dostęp do jakiejś szczególnej wiedzy, znałeś uniwersalny porządek i/lub cel we wszechświecie?  Tak, ale nie pamiętam czego to dotyczyło.Znałem odpowiedzi na pytania czułem przepełniająca mnie radość z tego powodu,ale jakie to pytania i jakie odpowiedzi,nie pamiętam.

Czy dotarłeś do jakiejś granicy lub ograniczającej struktury fizycznej?  Tak, Byłem przy kuli światła ale nie mogłem do niej przeniknąć.Czułem iż jezeli wejdę do niej nie będe już samotny zespole się w większą bezpieczną pełną miłości i tolerancji całość.

Czy miałeś możliwość zadecydować czy powrócisz do własnego ciała?  Nie, Wiedziałem że musze wracać czy tego chce czy nie, miałem w tym momencie poczucie straty, nie chciałem wracać.

Czy po swoim doświadczeniu otrzymałeś jakiekolwiek psychiczne, paranormalne lub inne dary, których nie posiadałeś przed doświadczeniem?  Nie jestem pewien,   Niekiedy przewiduje przyszłość,szczególnie czyjąś śmierć,i chyba mam niewielki dar uzdrawiania.

Czy po Twoim doświadczeniu zmieniły się Twoje wierzenia, poglądy, stosunki do niektórych spraw?  Tak

Mam w sobie stoicki spokój (tak twierdza moi najblirzsi, i przyjaciele.

Jak doświadczenie wpłynęło na relacje z innymi ludźmi, na Twoje codzienne życie, praktyki religijne, karierę itp.? ?  nie mam wrazenia aby to doświadczenie wpłynęło w istotny sposób na moj codzienny styl życia.

Jakie emocje odczuwałeś po doświadczeniu?  Tesknota za tym co doświadczyłem,poczucie straty.

Jaka była najlepsza i najgorsza część Twojego doświadczenia?  wszystko co doświadczyłem było wspaniałe,oprocz powrotu.

Czy Twoje życie zmieniło się po tym doświadczeniu (na jego skutek) w jakiś specjalny sposób?  Nie jestem pewien, jestem bardziej tolerancyjny,dla siebie i innych,współczuje innym biegnącym gdzieś ludziom iż tego nie doświadczyli.

Czy po doświadczeniu inne wydarzenia w Twoim życiu, leki lub substancje wywołały takie samo przeżycie lub jego część?  Nie

Czy informacje, które tu podałeś i odpowiedzi, których udzieliłeś w pełni i dokładnie opisują Twoje przeżycie?  Nie jestem pewien, Brak określeń na wiele uczuć które tam doświadczyłem.