Strona główna NDERF
Nadesłane przeżycia (NDE)
Napisz o swoim przeżyciu

NDERF w zarysie

Near Death Experience Research Foundation (NDERF) Organizacja w zarysie: 

NDERF nie przyjmuje datków i nie posiada nic na sprzedaż. Strona jest poświęcona wszystkim ludziom i jest darmowym serwisem. Nie nakłaniamy nikogo do zmiany swoich wierzeń czy podejścia do świata. Ludzie z wszystkich środowisk, wszystkich narodowości, z wszystkich krajów, wyznawców wszystkich religii są tu mile widziani. Zachęcamy wszystkich do przeglądania strony, czytania relacji oraz do uczestnictwa. 

Dr. Jeff, lekarz medycyny jest specjalistą w dziedzinie leczenia raka metodami radiologicznymi w Tacoma,  w stanie Washington, USA. Dr Jeff  jest członkiem zarządu IANDS (International Association for Near-Death Studies-międzynarodowa organizacja badająca przeżycia z pogranicza śmierci) i jest jej wiceprezesem. Aktywnie bierze udział w badaniach nad NDE. To on utworzył tę stronę.   

Jody Long jest prawnikiem. Pracowała w takich dziedzinach jak: rodzina, służba zdrowia, biznes, prawa autorskie itp. Jody ma za sobą kilkanaście lat doświadczeń w badaniach zjawisk paranormalnych. Jest członkiem zarządu grupy "Seattle Friends of IANDS" (Grupa przyjaciół IANDS, Seattle), członkiem i wspierającą IANDS, najstarszą organizację poświęconą badaniom nad NDE i wsparciu ludzi, którzy mają za sobą podobne doświadczenia. Jody jest również nowym webmasterem tej strony.

Copyright1999 by Dr. Jeff and Jody Long

Staff Emails
e-mail:   Webmaster:  Jody A. Long

Jody A. Long Professional Websites
Jody A. Long's Family Law web site: www.attyfamilylaw.com; Jewelry by Jody www.jewelrybyjody.com