بنیاد تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ
   Near Death Experience Research Foundation NDERF

NDERF بزرگترین سایت اینترنت در دنیا درباره "تجربه نزدیک به مرگ" (NDE) است که شامل متن کامل بیش از 2500 گزارش شخصی NDE میباشد. اگر شخصاً تجربه نزدیک به مرگ دارید لطفاً آن را با ما در میان بگذارید.

NDE خود را با ما در میان بگذارید

با تشکر فراوان از هزاران نفر که تجربۀ خود را با ما در میان گذاشته اند! 

این قسمت سایت هنوز در حال کامل شدن است. بتدریج که ما مطالب و ترجمه های بیشتری به زبان فارسی دریافت می کنیم، آنها را به سایت اضافه خواهیم کرد. اگر مایل هستید در ترجمه به ما کمک کنید لطفاً با آدرس پست الکترونیکی من تماس بگیرید:  

    

جستجو

NDE خود را با ما در میان بگذاریدمتداول NDEمیدانگاه اطللاعات در مورد رسانه هاراهنما فهرستجستجو

تجربه های NDE فعلی
NDE خود را با ما در میان بگذارید
راهنما فهرست
اطللاعات عمومی NDE
اطللاعات در مورد رسانه ها
هالیوود
رویدادها و برنامه های رسانه
تحقیقات NDE
پاتق Jody
رسانه ها
مرور کتابها
هم روح
درباره NDERF
 


                                  
 
سوالاتی در مورد زندگی                                  
آیا ما تا ابد زنده خواهیم بود؟
واقعیت چیست؟
هدف از وجود ما روی زمین چیست؟
آیا NDEها تجربه روحانی هستند؟
تعداد NDEهای گزارش شده از آمریکا
مرور اعمال زندگی بعد از مرگ چگونه است؟
چه کسی در آنطرف به ما خیر مقدم میگوید؟
علت وجود هم روح چیست؟
چه قسمتی از وجود ما بعد از مرگ زنده خواهد ماند؟
در هنگام NDE جهان مادی چهار بعدی را چگونه خواهیم دید؟
ارتباط بعد از مرگ (
ADC)
سایر چیزها که جزو NDE یا ADC محسوب نمیشوند (OBERF)
یا کسانی که تجربه NDE داشته اند قدرت خاصی برای شفا دادن دارند؟
معنای تجربه نزدیک به مرگ (NDE) چیست؟
آیا معنا و پیام NDE متعلق به همه ماست یا فقط شخصی که آنرا تجربه میکند؟

خیر مقدم به هالیوود و نویسنده های رسانه ها! این لینک را چک کنید

 جدیدترین NDEها   
 
تجربه های ترجمه شده به فارسی

  

NDERF در زبانهای دیگر:
محتوا و مطالب این سایت – غیر انگلیسی
(فهرست)(ENGLISH)

بنیاد تحقیقات تجربیات نزدیک به مرگ (NDERF) بزرگترین وبسایت در جهان در زمینه تحقیقات تجربیات نزدیک به مرگ می باشد و به 25 زبان مختلف دنیا ترجمه شده است. پدیده ی تجربه ی نزدیک به مرگ در سرتاسر جهان و در فرهنگ ها و کشورهای مختلف روی می دهد اما درباره ی تجربیات نزدیک به مرگ غیرغربی نیاز به تحقیقات بیشتر و عمیق تری می باشد. علی قاسمیان نژاد، دانشجوی دکترای روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز و کمیل فرحناکیان کارشناس ارشد فلسفه و کلام اسلامی، درحال فعالیت در زمینه تحقیقات روی تجربیات غیرغربی و دیدگاه هایی که در جامعه مسلمانان به این تجربیات وجود دارد، می باشند. از آن جا که این فعالیت ها بسیار مهم می باشند،NDERF در حال همکاری با  این پژوهشگران می باشد.www.irande.org مشکلی که در این بین وجود دارد زبان است. ما به کمک فرد یا افرادی برای ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی برخی مطالب وبسایت نیاز داریم. هویت و مشخصات فردی افراد ترجمه کننده و همین طور تجربه کنندگان نزدیک به مرگ کاملا محرمانه خواهد بود و ما هیچ اطلاعاتی را جز به اجازه ی افراد منتشر نخواهیم کرد.
لطفا نظرتان را به اشتراک بگذارید
تجربه خود را -
اینجا را کلیک کنید

اعلانها:
 

به داوطلب برای ترجمه نیازمندیم! باجودی تماس بگیرید متشکریم! Jody =   

تازه ترین مطالب اضافه شده:

NDE ها از کشورهای غیر غربی

تحقیقات "REM Intrusion & Blanke’s OBE" فوق العاده دارای نقص و انحراف هستند!  مقاله ای صریح که توضیح می دهد که چگونه اشتباه و فرضیاتی مشابه را که بعضی محققین مرتکب میشوند را تکرار نکرد. دکتر جفری لانگ و جنیس هولدن  

پناهگاه رسانه ها:  هم اکنون ما لیست تجربه های NDE را بر حسب کشور/استان/شهر با شرحی مختصر و لینک به تجربه داریم. این کار شما را برای پیدا کردن تجربه کننده هائی که می خواهید با آنها مکاتبه کرده و تماس بگیرید راحتتر میکند: ما هم اکنون موجی از درخواست از سوی رسانه ها دریافت میکنیم. بسیاری علاقه مند به مصاحبه با تجربه کننده هائی هستند که نزدیکی محل اقامت خبرنگار یا جائی که فیلم تهیه میشود زندگی میکنند. شما میتوانید برای پیدا کردن داستان خود به پناهگاه رسانه ها رفته یا روی این لینک  کلیک کنید. آن دسته از تجربه کننده ها که مایل هستند که اطلاعات خود را بروز درآورند تا در این لیست قرار بگیرند لطفاً با جودی تماس بگیرند:    

کتاب "از روح به هم روح" (Soul to Soulmate) در زمانی آمده است که دنیای ما به شدت محتاج مهربانی و عشق بیشتری است. این کتاب به شما میاموزد چگونه همسر خود را پیدا کنید، و یا اگرهم اکنون دررابطه هستید، چگونه آنرا به رابطه ای پر از عشق و احترام تبدیل کنید. مانند تمام رابطه ها، مسائل ساده نیستند. در این کتاب سه قسمت وجود دارد: برای درک اساس ادراک و  رفتار انسانی، روانشناسی ارتباط و عشق، وروش یافتن همسر خود. در این کتاب، فصل مربوط به همسر برای من بیشتر از همه جالب بود. من در ابتدا اعتبار زیادی به "عشق در نگاه اول" ندادم و به عنوان "شهوت در نگاه اول" به آن نگاه میکردم. ولی همانطور که مطالعه و تحقیق در مورد این موضوع مورد قبول عامه است به من ثابت کرد که من اشتباه میکردم، برای شما هم در این کتاب کشفیات مشابه زیاآیا کسانی که تجربه NDE داشته اند قدرت خاصی برای شفا دادن دارند؟ کتاب لذت برده ام، از آن لذت ببرید.    نسخه خود را هم اکنون سفارش بدهید! 

إعلانات 

Evidence of The Afterlife
 

اخبار قابل توجه: "نشانه های حیات بعد از مرگ" (Evidence of the Afterlife)، هشت روز بعد از انتشار، به لیست پر فروش ترین کتابها درمجله New York Times ملحق شده است! فقط 16 کتاب در این لیست قرار دارند. این کتاب از هم اکنون در حال اثر گذاشتن روی دنیا است!

نسخه خود را هم اکنون سفارش بدهید! نسخه خود را هم اکنون سفارش بدهید!

دکتر جفری لانگ، جدی لانگ، وپائل پری بطور گروهی این کتاب پر سروصدا را نوشتند که بعد از مصاحبه دکتر لانگ در شبکه NBC بلافاصله در سایت Amazon جزوپر فروشترین ها قرار گرفت. با کلیک کردن روی این لینک میتوانید مصاحبه دکتر لانگ را ببینید.    clicking here.

"کتاب "کتاب "نشانه های حیات بعد از مرگ" بزرگترین تحقیق علمی NDE است که تا کنون ارائه شده است، و بر اساس تحقیقات بر روی بیش از 1300 NDE است که در اختیار سایت NDERF قرار گرفته است. با اینکه محتوای این کتاب علمی است، مطالعه آن ساده و لذت بخش است. افرادی که داستان آنها در این کتاب ارائه شده است از تمام گروههای سنی، نژادی، مذهبی، و از اقصا نقاط دنیا هستند، ولی با این وجود شباهتهای که در داستان و تجربه آنها دیده میشود اعجاب برانگیز و غیر قابل توضیح است. دکتر لانگ با استفاده از تمام این اطلاعات توضیح میدهد که چگونه علم پزشکی در توجیه این گزارشها ناتوان است و تنها یک توضیح قانع کننده برای آن وجود دارد – انسانها بعد از مرگ از بین نرفته اند بلکه به بعد دیگری منتقل شده اند.! !

کتاب "نشانه های حیات بعد از مرگ" چنان قانع کننده است که یا درک کننونی شما را تائید میکند یا آنرا با 9 سری از نشانه های حیات بعد از مرگ به چالش می اندازد. هیچ توضیح معقول، پزشکی یا غیر پزشکی، بعد از خواندن این کتاب برای آن وجود ندارد مگراینکه حیات بعد از مرگ حقیقی است!  

 

 

 

 

خواندی های جالب دیگر

 NDE FAQ's
 Exceptional NDEs

 Audio

 Dr. Jeff's Corner
 Rev. John Price
 Skeptic's Corner
 Feel Good Page
 Poetry Page
 NDERF WebLinks
 Volunteer Corner

 

امروز آرامش درون ما باد

باشد که شما اعتماد داشته باشید که دقیقا در همان جائی هستید که منظورومقدر است

باشد که فراموش نکنید که بینهایت امکان وجود دارد

باشد که از هدیه هائی که به شما اهدا شده بهره ببرید، و عشقی را که به شما داده شده را به دیگران بدهید

باشد که از آگاهی به اینکه شما فرزند جهان هستی هستید خشنود باشید

اجازه بدهید این حضور در اعماق وجود شما جای بگیرد، و به روح شما آزادی آواز و به رقص درامدن و عشق ورزیدن و نیایش را بدهد. این حقیقت اینجا برای همه ماست -- گمنام

"هرچه بیشتر داستان تجربۀ خود را بازگو کنید، بیشتر آرامش از درون آشفتگی بیرون می آید. – بیل وندن بوش
NDE هائی که شامل مصاحبه های صوتی تصویری هستند روی لینک کلیک کنید

این هم از جدیدترین تجربه ها:

رفع مسئولیت: سایت NDERF تجربه های NDE خودکشی رافقط به منظور پروزه های تحقیقاتی منتشر کرده است. NDERF به هیچ وجه و نوعی خودکشی را تآیید، تشویق، و یا از آن طرفداری نمیکند.

تمامی NDE ها اکنون روی سایت قرار دارند. با تشکر از اینکه تجربۀ خود را با ما در میان گذاشتید! اگر داستان تجربۀ خود را روی این سایت نمی بینید، ممکن است روی سایت های دیگر این بنیاد منتشر شده باشند.www.adcrf.org  www.oberf.org 


4213.   Tricia تجربه ی نزدیک به مرگ   8/25/2016  8083 اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه شده به فارسی شبنم  من دلتنگ نور و عشق هستم ،قسمتی بزرگی از من هرگز نمیخواست که ایمنی آن مکان را از دست بدهد. در آنجا،به هیچ وجه استرسی وجود نداشت و عشق از بیشترین عشقی که میتوانستم تصور کنم بیشتر بود. من احساس شادی و سرور بیشتری نسبت به تمامی لحظات درخشان زندگی ام احساس می کردم ، و من نمیخواستم که دوباره به بدن فیزیکی ام بازگردم .
تجربه نزدیک به مرگ به دلیل ایست قلبی در حین عمل جراحی

21. تجربه نزدیک به مرگ جاناتان  2/22/1999 متن اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط بهرام تجربه مصرف مواد شماره 42
تجربه ای همراه با مصرف ال اس دی، که در بخش ضمیمه ثابت می کند که این تجربه زندگی اش را متحول کرده است.  

28. تجربه نزدیک به مرگ سینتیا  22/3/1999 NDE 10021 "من اکنون از یک خشنودی درونی برخوردارم که هیچ کس درک نمی کند و حتی واژه ها قادر به توضیح آن نیستند، برای من بسیار مشکل است که آن روح غرق در آرامشی که پیدا کرده ام را به شکل واژه ها درآورم"
خاطره ای کوتاه، که بااینحال به شکل فوق العاده ای زندگی را تغییر می دهد.
 

4196.   تجربه مصطفی Y نزدیک مرگ  8/6/2016  8064 از ایران. مقاله به زبان فارسی، امیر به انگلیسی ترجمه شده است.  میدرخشید نورانی بود به سمت من اومد وقتی نزدیک من شد حس کردم یه نامه دستش بود و داشت نامه رو میخوند و زمانی که نامه رو خوند من دوباره وارد تونل تاریک شدم اون منو برگردوند وبعد از وارد شدن به تونل تاریک یه دفعه جسد خودم رو دیدم که روی زمین افتاده و اطرافم جمع شدن این دیدن جسدم از سقف اتاق بود و از بالا خودم رو میدیدم و از یک حمله جنایتکارانه
نتظره و غیر معمول.

23. چارلز ای  28/2/1999 تجربه نزدیک به مرگ شماره 10026 ایست قلبی و برخورد صاعقه.  

4155. صدف Z نزدیک به مرگ تجربه  5/14/2016  تجربه نزدیک به مرگ شماره 7972 از ایران. مقاله به زبان فارسی، امیر به انگلیسی ترجمه شده است.

4144. فرناز R ممکن تجربه نزدیک به مرگ   5/14/2016  7937 از ایران. مقاله به زبان فارسی، امیر به انگلیسی ترجمه شده است.

4126. تجربه شبیه به NDE دبورا   4/26/2016  تجربه نزدیک به مرگ شماره 7961 متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

4097. تجربۀ دبی   3/3/2016  تجربه نزدیک به مرگ شماره 7913 متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

4107. تجربۀ شارون   3/17/2016  تجربه نزدیک به مرگ شماره 7925 متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

3337. تجربۀ رابرت   1/5/2016  تجربه نزدیک به مرگ شماره 6712/7869  متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

4088. تجربۀ دواین   1/30/2016  تجربه نزدیک به مرگ شماره 7892 متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

4086. تجربۀ استیو  1/22/2016  تجربه نزدیک به مرگ شماره 7890 متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

4018. تجربه نزدیک به مرگ یا خروج از بدن فیبی   9/9/2015   23052   متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

3812. تجربۀ دواین   11/23/2014  تجربه نزدیک به مرگ شماره 7469  متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

70. تجربۀ دواین   5/18/2001   تجربه نزدیک به مرگ شماره 406 متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر

22. خلق عالم در خیال   8/12/2001 متن اصلی به زبان انگلیسی، برگردان به فارسی توسط فرشته مفاخر تجربه نزدیک به مرگ شماره 10057

4020. بروی مخاطب E احتمالی   09/16/2015 غیر غربی است. از ایران است. مقاله به زبان فارسی. توسط Angel ترجمه شده به انگلیسی. بعد از اون شناور بودم مثل یک چیزی که روی آب شناور باشه و بصورت تصادفی در اثر امواج دریا به بالا، پایین،چپ یاراست حرکت کند. بیشترین تمایلم حرکت به سمت بالا بود ولی سخت بود. در بالا یک مستطیل بزرگ بود که از وسط به دو نیم تقسیم شده بود. این مستطیل دقیقا مثل یک پنجره بدون شیشه بود که میتونسنی سرتو بکنی توش و وارد فضای اونور بشی. نیمه سمت راست همه چیز به رنگ قرمز بود ولی هرگز نتونستم دقیقا بهش نگاه کنم و ببینم که اون تو چی هست یک چیزی نگذاشت که اون سمت رو ببینم.
NDE احتمالی با تصاویر غیر منتظره و غیر معمول.   


3991. تجربۀ محمد از اصفهان (ایران)  08/14/2015
از ایران. مقاله به زبان فارسی، امیر به انگلیسی ترجمه شده است. تجربه های ایرانی ارسال شده | تجربه های نزدیک به مرگ تجربۀ آقای محمد زمانی (ارسال در فروردین 1393) تجربۀ آقای محمد زمانی که در سن 26 سالگی برای او رخ داده یکی از کاملترین و پر جزئیات ترین تجربیات ایرانی است.
یک تجربه تزدیک مرگ به همراه پیشگویی.   


3867. مرگ در نزدیکی مانند تجربه سما  02/10/2015 مقاله به زبان فارسی، ترجمه به انگلیسی امیر من خدا رو همیشه دوست داشتم و همیشه مشکلات و ناراحتی هامو بهش گفتم و همیشه حس نزدیکی زیادی بهش داشتم و دارم و شاید علتش این بوده که وقتی یک سال داشتم مادرم فوت کرد و من کسی رو نداشتم باهاش حرف بزنم و تنها کسی که آرامش بهم میداد حرف زدن با خدا بود اون شب خوابیدم و تو خواب دیدم توی یک تونل پر از نور با سرعت زیادی در حرکت هستم انقدر این حس زیبا و قشنگ بود نمی تونم براتون توصیفش کنم انگار هیج باری روی دوشم نبود احساس میکردم سبک هستم واقعا حس خوبی بود توی تونل با سرعت میرفتم و از این حرکت احساس خوب و پر از خوشحالی داشتم تا اینکه یه قسمتی از تونل که رسیدم یه نفر که انگار خانم بود
استثنایی NDE از مسلمانان به تصادف اتومبیل.   


3523. سارا W احتمالی تجربه نزدیک به مرگ   11/23/2013 Probable NDE  متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر 7003
NDE در سن 14. تجربه استثنایی احتمالی حماسه در عرصه عجیب و غریب و با عیسی با پاسخ به عمیق ترین پرسش های زندگی خود را. توسط قوانین طبقه بندی این است یک NDE احتمالی '، اما آنچه شما در اینجا بخوانید چیزی که واقعی است.    2995. تجارب نزدیک مرگ لورا  3/31/2012 NDE 6235  متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر
دو NDE ها. یکی نسبتا کوتاه در اوایل زندگی با توجه به خونریزی بعد از زایمان که ترسناک بود. فوقالعاده متعالی دوم NDE با توجه به شوک از واکنش آلرژیک به انتقال خون. ویژگی های یک استدلال حماسی با عیسی مسیح.   
 


2386. تجربه نزدیک مرگ امی  10/09/2010 NDE 4720 متی اصلی به زبان انگلیسی، ترجمه به فارسی توسط امیر
NDE با توجه به واکنش های آلرژیک. در میان عمیق ترین NDE ها تا به حال با NDERF به اشتراک گذاشته. این یکی توصیه می شود برای توسط همه به عنوان خوانده شده! 1934. مرگ را تجربه آقای W نزدیک  7/9/2009 NDE 4025 به دلیل اقدام به خودکشی با مصرف بیش از حد گسترده ای از کومادین (رقیق کننده خون قدرتمند).   


1609. تجربه نزدیک مرگ Hafur  4/19/2008 NDE 3588 استثنایی NDE! او ملاقات شعله دوقلوی او بیش از حد!   


530. تجربه ی گانتر پ  11/27/2004 آنها با اصرار پرسیدند:"… و؟" سپس کلمات از لب هایم بیرون غلتیدند، درست مثل آنکه آنها همیشه آنجا بودند فقط خارج از آگاهی من و بی درنگ به یاد آورده شدند. وقتی از در می گذشتم هیچ احساسی نداشتم چون تغییری نکرده بودم. تنها مکانم عوض شده بود. کتانی هایم هیچ وقت جزئی از من نبودند. گفتم: "وقتی می میریم عوض نمی شویم، ما همیشه پروانه ایم. فقط به آسمانی متفاوت پرواز می کنیم." اگر اشکی داشتم نمی توانستم احساسش کنم، و با این حال آنچه که گفته بودم درقلب و روح و همه ی وجودم طنین انداخت. می دانستم که یاد گرفته ام.
تجربه ی او پر از اظهارات و آموزش هایی بود که به او اجازه داده شد پس از بازگشت به زمین، آنها را به خاطر داشته باشد.   


518. تجربه ی گانتر پ  7/11/2004 در آن مدت بیهوشی، سه مرد را در پیراهن های سفید آستین کوتاه و شلوارهایی سفید و بلند دیدم که در مورد اتفاقات در شرف وقوع، اخطار می دادند. در آن صحنه، داستانی که شرح دادند قطعاً به نظر ناخوشایند بود. با این حال، همانطور که وقایع آشکار شدند، تک تک پیشگویی های آنها با تمامی جزئیات به حقیقت پیوست. آن بخشی که در آغاز باور کردنش سخت تر از همه بود، "هموندی" این سه موجود بود.
یک تجربه تزدیک مرگ به همراه پیشگویی.   

محتوا و مطالب این سایت – غیر انگلیسی
NDERF in English


   Near Death Experience Research Foundation   
Copyright © 1998-2016 Experience Research Foundation (NDERF) All rights reserved.