NDERF Home Page Aktuální PBS Sdílení PBS

 Roger C PBS

Popis zkušenosti:

Můj zážitek byl tak mimořádný, že netuším, kde mám začít.

Chtěl bych popsat stovky stránek! Zkusím to tedy popsat ve velmi a velmi zhuštěné formě…

Nejprve

Začalo se to odvíjet několik měsíců před nehodou.  Zjevovali se mi zemřelé osoby, slyšel jsem hlasy, když jsem šel spát, ale ještě nespal!

Musel bych o tom napsat hodně stránek, abych tuhle zkušenost popsal – takže raději půjdu přímo ke dni nehody (3.Září 1990 ve 3:15 místího času). Přijížděli jsme zpět z Quebecu, přítelkyně řídila mé auto a v jistém bodě nad ním ztratila kontrolu. Srazili jsme se čelně s protijedoucím vozidlem.  V tu chvíli jsem se ocitl mimo tělo a díval se na svoji tělesnou schránku a tělo mojí přítelkyně ve voze. Všiml jsem si i malého požáru v motoru, ale nebylo to nic vážného. Oba jsme se nehýbali a vypadali, že jsme mrtví. Její duch však vedle mne nebyl, viděl jsem jen její tělo.

Pamatuji si, že jsem chtěl, o nehodě a úmrtí, říci svým rodičům a přátelům (a také jim dát sbohem). V tom okamžiku jsem stál před nimi. Moji rodiče a mí přátelé mne ale nebyli schopni vidět, ani slyšet.

V tom okamžiku jsem si začal uvědomovat, že po smrti, musí být i něco jiného, co na mne čeká, nejen ta návštěva žijících osob!  Prostě jsem tomu nechal volný průběh a věděl, že odcházím, ale v mém případě si nepamatuji tunel, jak jsem v minulosti četl v některých PBS. Čekal jsem jej, ale nepřišel.

Vešel jsem to temného místa, kde kolem mne nic nebylo, ale nebyl jsem tím vystrašen. Bylo to opravdu klidné místo. Pak se přede mnou začal odvíjet děj filmu z mého života, od dětsví až do dospělosti, jako by byl promítán na obrazovku. Bylo to velmi skutečné! Viděl jsem se nějak jinak, lépe než ve 3D filmu, protože jsem byl schopen cítit i pocity lidí, v průběhu těch let. Mohl jsem cítit dobré i špatné emoce, které jsem v nich vyvolal. Také jsem byl schopen cítit, jako bych za vytvoření dobrých emocích a za nejlepší, v nich vytvořené, emoce, dostal nějaké kredity (do karmy) a za ty špatné mi kredity sebrali – skoro jako na účtě v bance, ale tady to bylo jako účet karmy a mého poznání. Čím více bodů (karmy) dostanu, tím do lepšího místa, nebo oblasti mi bude umožněno se dostat.  To bylo poznání, ke kterému jsem tam dospěl.

Na konci filmu (prezentace mého života) všechno zčernalo, jako v kině než se rozsvítí. Tehdy jsem pochopil, že si zasloužím být v nebi, aniž bych věděl, proč si to zasloužím, nebo co vlastně nebe je! Cítil jsem úžasný pocit míru, který se stával mocnější a mocnější, prostě překrásný pocit. 

Ve tmě jsem ve velké vzdálenosti spatřil světlo, které mne nějak přitahovalo a pamatuji si, že jsem si říkal „můžeš se vrátit a jít zpátky. „V žádném případě!“ Řekl jsem sám sobě a šel jsem blíž a blíž. Pocit míru nabýval na síle a byl velmi příjemný! V reálném životě jsem zkoumavý člověk, který jde rád do hloubky věcí a zjištění, proč tomu tak je. Nechtěl jsem to tedy projít příliš rychle a chtěl vědět co tam je. Dostal jsem se na oběžnou dráhu kolem světla (asi nejlepší vysvětlení pro popis toho, jak jsem to cítil)!!

Vypadalo to jako kužel světla a slyšel jsem slova (mír, radost, štěstí, láska, nekonečnost). Pak jsem byl do tohoto světla pohlcen! Pamatuji si, že těchto pět slov (jako celek) bylo pro mne nejdůležitější v celém vesmíru a já se musel zbavit všech ostatních témat, abych do toho světla mohl vstoupit. Zde přeskočím pár detailů (příliš dlouhé).

Pocit míru byl nahrazen pocitem lásky. Pamatuji si, že mi něco bránilo ve vstupu do světla a uvědomil jsem si, že to je nenávist vůči některým osobám. Musel jsem pochopit jejich jednání, abych očistil všechny své negativní myšlenky a odpustil jim vše, co jsem cítil. Teď, když jsem měl povoleno vstoupit do světla a mohl se ho téměř dotknout, byl jsem neustále držen v odstupu, dokud nebudou vyjeveny zcela všechny detaily. Pamatuji si, že jsem se nacházel ve spodní části světelného kuželu a po jistém čase mi bylo povoleno vstoupit - BANG! Bylo to jako exploze lásky!

Ten pocit před vstupem do světla byl uchvacující, ale stále mám pocit, že to nemohu lidskýmy pojmy vysvětlit – a když jsem byl uvnitř, NEEXISTUJÍ PRO TO ŽÁDNÁ VYSVĚTLENÍ. Žádná slova to nemohou vystihnout, kromě toho že bych umřel klidně znovu, abych měl opět tyto obrovské a silné pocity lásky! Byl jsem ohromen tím, co jsem dělal na zemi a začal se smát, když jsem si pomyslel, co všechno jsem se snažil udělat, abych nezemřel a najednou jsem zemřel. Takže, vezměte si sebou všechnu lásku, kterou v sobě máte a to vám říkám! Protože vím, že světelná inteligence hlavně rozuměla té lásce.

Věděl jsem, že na tom místě nemůže být nic lepšího a další zvýšení pocitu lásky, by již mohlo být nebezpečné!  Byl to nadmíru silný pocit a lepší nebe, než jsem kdy očekával! Jak jsem se už zmínil, spousta lásky – ANO prosím! Pocit lásky se stal dokonce silnější a já si všiml, že světlo má i různé intenzity lásky. V tu chvíli jsem měl pocit znalosti o všem ve vesmíru a jednoduše jsem se musel ptát, abych vše věděl! „JAK ÚŽASNÉ, MYSLEL JSEM SI!“

Moje první otázka:

Existuje život někde jinde?

Myslím, že na to znáte odpověď, a pokud ne:

Tak ta je:  VELIKÁNSKÉ ANO!

Moje druhá otázka:

Existují nějaké planety, kde je vyvinutější forma života, než je na Zemi?

Odpověď je, že tisíce planet má vyvinutější formu života, než máme na Zemi.

Moje třetí otázka:

Existují nějaké planety, kde je nižší forma života, než je na Zemi?

ANO, také tisíce!

Moje čtvrtá otázka:

Jsme schopni VIDĚT, jak vypadá planeta s vyšším evolučním pokrokem?

ANO!

NĚCO PRO VÁS:

V okamžiku, kdy jsem byl na jiné planetě! Viděl jsem tam své tělo (neviděl jsem ho ve světle), byl jsem tam přítomen fyzicky a byl s bytostmi schopen i HOVOŘIT! ÚŽASNÉ POMYSLEL JSEM SI!  Vážně byli překvapeni, že mne vidí před sebou. Byl jsem v nějakém městě, které stálo na plošině; - stály tam budovy bez oken a bez dveří a vypadaly jen jako veliké krabice. Bytosti znali zvláštní způsob, jak vejít dovnitř, ale pro mne to nebylo důležité. Nehovořili jsme hlasem, ale skrze myšlenky (telepaticky). Byl jsem schopen rozumět každému jejich slovu a jazyku (třeba i francouzsky) a klidně jsem hovořil svým jazykem. Tohle bylo nějak automatické. 

Ptali se mne odkud přicházím?  Chtěli, v mé mysli spatřit, hvězdu a planetu odkud pocházím! Výsledek byl perfektní! Také chtěli vědět, kde jsem se na zemi narodil a chtěli vědět, co na té planetě rád dělám? Řekl jsem jim tedy, že jsem se narodil v obci Caplan, že se rád potápím v Port Daniel, v New Port v Quebecu. Chtěli uzřít v mé mysli něco jako mapu těchto míst! Požádali mne, abych jim to ukázal, pokud budu chtít. Byli spokojení s mým mentálním vysvětlením, které jsem jim byl schopen ukázat v mé mysli! Ptali se mne také, kde jsem bral energii pro přežití a já hned věděl, že se ptají na stravu. Povídal jsem jim o rostlinách, které jíme na Zemi a pak se mne zeptali, zda je jíme, abychom přežili a já jim odvětil, že ano.

Řekli mi: „Věděli jsme, že existují primitivní civilizace, ale není to tak hrozné, jak jsme si mysleli!“  Byly řádně překvapení, že někdo z tak primitivní civilizace je mohl navštívit, na jejich vlastní planetě! Zeptal jsem se, zda někdo z nich zastupuje jejich skupinu (někdo zvolený), koho bych se mohl zeptat, kde berou energii pro přežití oni?  

A oni mi řekli, že ji berou přímo z kosmické energie, ale ne jako my, skrze rostlinné produkty.

Také jsem se zeptal „cestujete někdy na jiné planety?“

Ta samá bytost mi odpověděla: „ano a ukázala mi vesmírnou loď – která vypadala, jako letadlo bez křídel.“

Ptal jsem se dále: „jakou energii, pro tak dlouhé cesty, používáte?“

Řekl jen: „k získání nekonečné rychlosti používáme gravitační generátor!“

Hovořil jsem o tom, že my máme na zemi velký problém docílit velkou akceleraci, kvůli velké gravitační síle, která nás omezuje.

A on mi řekl: „náš gravitační generátor ovlivňuje celou loď, včetně posádky na palubě, takže tam není, žádná gravitační síla, která by mohla cestující, nebo posádku ovlivnit.“

Pamatuji si, že byli chytřejší než my. V porovnání s námi na tom, celkem vzato, byli fyzicky téměř stejně. Neměli jen žádné ochlupení, ani vlasy. Měli zvláštní uniformy, které byly střiženy přiléhavě na jejich povrch (obvod) kůže a byly takřka jejich součástí. Je pro mne velmi těžké říci, kde to začalo a kde skončilo! Řekli mi, že mohou vyrazit naši planetu, která je pro ně sice dosti daleko. Já jim jen řekl „žádný problém, ale buďte opatrní.“ Pak jsem jim poděkoval za informace atd….  Opustil jsem je v noci, v čase kdy jsem byl schopen pozorovat na jejich obloze hvězdy. Nic podobného jsem na Zemi nikdy neviděl. Nebe bylo plné hvězd, ale nebyl tam žádný měsíc.

(O několik let později, někteří místní lidé, včetně několika policajtů vidělo UFO v naší osadě Caplan, v Port Daniel, a v New Port, všichni v jednu noc. Se stejným popisem, ve stejný čas a v různých obcích. Bylo to dokonce publikováno v mnoha místních novinách (Svědci loď popisovali jako něco, co připomínalo letadlo Concord, bez křídel. Nedělalo to žádný hluk a bylo to viditelné pár metrů nad zemí a na chvíli se to i zastavilo.)  V tom okamžiku jsem však bydlel v Montrealu, více než stošedesát kilometrů od této události.

Zpět k mému prožitku – po zhlédnutí nádherné oblohy s hvězdami, na této planetě, jsem se rozhodl jít zpět ke světlu, k základu a počátku, kde základem a počátkem bylo Světlo. Byl to fantastický výlet, pomyslel jsem si! Když jsem si však vzpoměl, jak je pro lidstvo těžké dostat se na měsíc a zpět! Tady pro mne náhle bylo tak snadné, letět na měsíc a zpět, jako přejít přes ulici, nebo letět na planetu vzdálenou sto světelných let, jako bych jen navštívil vedlejší vesnici!

Také se zeptám, (Zatím, co jsem v úrovni poznání a vědomostí světla)

„Může mi být dáno spatření, méně vyvinutých planet?“

ANO!

Něco pro vás!

Byli tam jedni primitivní lidé, obývající jeskyni (ochlupení od hlavy po paty), kteří lovili velká zvířata. Zkoušel jsem s nimi komunimovat, ale bez výsleku; oni mne neviděli ani nelyšeli! Nebylo to moc zajímavé, tak jsem se rozhodl vrátit do světla…

Tohle poznání mne naučilo, že není možné zasahovat do primitivních světů a to je hlavní důvod těch velkých vzdáleností planet. Důležité, abychom je nebyli schopni lehce navštívit, dosáhnout jejich planet a ovlivňovat jejich vývoj a aby byli schopni se vyvinout sami, bez naší pomoci a vlivu. V příštím životě budeme, my lidé, inkarnováni na jinou, více vyvinutou planetu, protože na zemi je povoleno být jen od minimálního do maximálního vývoje. V okamžiku kdy osoba dospěje do svého nejvyššího vývoje na Zemi je méně vyvinutá, než nejprimitivnější osoba, na více vyvinutém světě.

Přemýšlel jsem jestli se mám ptát na věci týkající se Země:

Život bude trvat jen určité léta, tak jak je teď počítáme.

Odpověď: 3587

Co se stane pak?

Podívejte se sami.

Viděl jsem něco OPRAVDU VELKÉHO přilétat na Zemi (kometu, nebo asteroid)  a v té epoše ještě stále žili lidé. (Měl bych říci, budou stále.))  Zemi zachvátila totální panika, protože vědci budou vědět, že to znamená konec všeho života na planetě, ale hlavně proto, protože to nebudou schopni vědět dostatečně dlouho před tím, aby tomu zabránili.  Měl jsem možnost také, v této BLÍZKÉ budoucnosti strávit nějakou dobu.

Nebylo mi dovoleno brát si sebou zpět přesné informace, za kolik let, ani časové jednotky, kdy se to odehraje, protože by to mohlo ovlivnit náš vlastní vývoj. Vím, že když jsem sdílel můj příběh s několika lidmi po roce 1990, - v roce prožitku. Říkal jsem jim, že bude na světě mnoho konfliktů týkajících se U.S.A. a pamatuji si, že to začne v New Yorku, pár let po 1990. Neměl jsem žádné informace, že by to mělo být Světové obchodní centrum (WTC) a že všichni lidé na Zemi budou o této události informováni. Nyní je 11.září 2001 již minulostí. Věděl jsem také, že nejvíce mělo být zasaženo východní pobřeží. Bylo tam také zmíněno velkoměsto, které bude zasaženo, v některém z centrálních severních států, téměř nic se však nestane na západním pobřeží. Nikdy jsem proto neragoval na nabídky firem sídlících ve velkých městech na východě, které mne lákaly i na šestimístný plat.

Pamatuji si, že tam jsem znal VŠECNA DATA a PŘESNÉ ČASY všech událostí, v každém velkoměstě!

Řekl jsem si, teď jsem umřel, takže na tom nikdy nic změním. Dostal jsem se až do závěru konfliktu, který byl ještě děsivější!  Díky tomuto konfliktu v různých zemích a nižším investicím do vesmirných výzkumných programů NASA, nikdo neuvidí nadcházející události a přibližování nějakého malého asteroidu k zemi, který bude však dosti velký na to, aby způsobil značné škody. 

Dobrou zprávou je, že díky této události zastaví všechny státy své konflikty a zkusí, místo válčení, mezi sebou spolupracovat, ale to již bude příliš pozdě na zachránění toho, co by mohlo být zachráněno. V tom si všechny národy uvědomí hloupost válek a budou spolupracovat mnoho let, až na konec bude na Zemi dosaženo míru, ale milióny životů, které mohly být zachráněny, již budou ztraceny! Vím, že se to stane zanedlouho.

Vraťme se zpět k pozitivním záležitostem:

Vešel jsem do vyšší úrovně, v tom tak nádherném a tak milujícím světle! Bylo to silnější, než jen úroveň vědění, já tomu říkám úroveň stvoření. Všechno co se děje, je možné. Vytvoření fyzických věcí a sdílení úrovně stvoření s Bohem! Chápu, že to je k neuvěření!  

Nechtěl jsem se vrátit na Zemi, protože jsem musel opustit toto místo neuvěřitelné lásky a nádhery. Přesto jsem podcenil nekonečné schopnosti Světla a vyslovil přání, že bych chtěl prožitek sdílet s co největším počtem lidí. Nevěděl jsem, že vyslovená přání se v této úrovni stávají realitou. 

Po vyslovení, tohoto přání jsem viděl, že jsem tažen směrem ke dnu světelného kužele a pomalu jsem se ocitl mimo ně. Najednou jsem si uvědomil, že se dívám opět na mé tělo a spatřil také tělo své přítelkyně. Blížila se ke mně a já měl Světlo stále za zády. Přicházela (ne chůzí , ale jako by se vznášela) oblečena celá v bílém, jako nevěsta. Měl jsem dojem, že jí překážím, když se  blížila proti mně, po stejné cestě. Když už jsme do sebe málem narazili, tak jsem instinktivně zvedl ruce, abych tomu zabránil a ona udělala to samé. Jakmile jsme k sobě přišli ještě blíže a naše ruce se střetly, byl jsem naprosto ohromen, jaké záblesky a jiskry z nich vylétaly. Bylo to, jakoby se naše těla spojila dohromady a naše mozky splynuly, takže bylo možno číst naprosto přesně myšlenky toho druhého, bez možnosti nedorozumění. To i navzdory tomu jak rychle k této přeměně došlo. Je to tady, cítil jsem, když jsem si uvědomil, že nepoužíváme slova, ale telepatii. Chtěl jsem to vyzkoušet – a chtěl to také vědět, zda jsme i nadále schopni používat řeč.

Když jsem začal mluvit, zjistil jsem že během hovoru používám její výrazy a její slovní zásobu. Verbální (slovní) vyjadřování bylo příliš dlouhé a proto jsme se vrátili k našemu novému způsobu konverzace -  bylo to mnohem rychlejší a obsahovalo to i pocity! Vysvětlovala mi, že by ráda zůstala se Světlem a její čas na Zemi byl naplněn. Nicméně věděla, že já se vracím na Zemi. Nikdy na tuto zkušenost nezapomenu, protože to bylo tak překrásné. Nikdy jsme to spolu ve fyzickém světě nezažili. Pocity lásky slábly a slábly a já mohl nyní vidět na Zemi vše v šírším pohledu; války, chamtivost, vztek, rasismus atd. Když jsem postupoval blíž a blíž, byl jsem tím vším velmi zarmoucen. Znenadání jsem seděl v hořícím autě s plameny všude kolem. Otočil jsem se na tělo své přítelkyně a věděl nade vší pochybnost, že je již opuštěné. Světlo mi dalo dost času na to, abych opustil vozidlo, dříve než mne plameny zachvátí.

Pitva mé přítelkyně dospěla k závěru a prokázala, že zemřela ještě před tím, než ji zasály plameny. Moje léčba proběhla zázračně rychle, navzdory mnoha zlomeným kostem; ošetřující lékař byl tou rychlostí ohromen. Vrátil jsem se s několika málo paranormálními znalostmi a několika dary.

Základní informace:

Druh zážitku:    Muž

Datum, kdy se PBS udála:  3.září 1990

Byla vaše zkušenost spojena s ohrožením vašeho života?    Ano. Nehoda - auto se vzňalo a pokud bych se nevrátil do svého těla, bylo by také pohlceno plameny a zničeno. 

Prvky PBS:

Jak chápete obsah vaší zkušenosti?     Pozitivně

Mohly vaši zkušenost ovlivnit nějaké drogy, nebo léky?   Ne, nepil jsem před nehodou žádný alkohol ani nebral drogy. Průměr (jedno pivo za dva až tři týdny!)

 Byl váš zážitek, v některých projevech jako sen?   NE! V žádném případě! Bylo to jako reálný život a dokonce ještě reálnější! Připadlo mi to naopak, že život na Zemi je jako sen a ne jako realita!

Zážitek obsahoval, včetně:   Stav mimo tělo

Cítili jste se odloučeni od fyzického těla?   Ano, viz. příběh nahoře.  

V které fázi během zážitku jste byli na nejvyšší úrovni vědomí a ostražitosti?     Stále na stoprocent.

Vypadal čas rychlejší, nebo pomalejší?   Připadalo mi, že se vše odehrálo najednou, nebo se čas zastavil, nebo ztratil smysl, viz. příběh nahoře.  

Porovnejte váš sluch během zkušenosti, s vaším každodenním sluchem, těsně před zkušeností.   Všechny druhy.

Vypadlo to tak, že jste si byli vědomi věcí, které se děly někde jinde, např. jako mimoslyslovým vnímáním?   viz. příběh nahoře.  

Prošli jste tunelem?   Ne 

Zážitek obsahoval, včetně:   Přítomnost zesnulých

Setkali jste se, nebo měli jakékoliv, vědomí o zemřelých (či žijících) bytostech?     Ano, viz. příběh nahoře.  

Zážitek obsahoval, včetně:   Prázdnota

Zážitek obsahoval, včetně:   Temnota

Zážitek obsahoval, včetně:    Nadpřirozené světlo

Viděli jste nadpozemské světlo?     Ano, viz. příběh nahoře.  

Viděli jste nějaké jiné nadpozemské světy?    Nějaká kouzelná nadpozemská říše.

Zážitek obsahoval, včetně:    Výjimečné vědomosti nebo smysly

Měl(a) jste pocit pochopení všeho?     Všeho o vesmíru, viz. příběh nahoře.  

Zážitek obsahoval, včetně:   Uvědomění si minulých událostí v životě

Měli jste vizi minulosti a jednotlivých událostí?   viz. příběh nahoře.  

Zážitek obsahoval, včetně:   Uvědomění si budoucnosti

Byly vám předány vize (události) z vaší budoucnosti?     Události z budoucnosti světa, viz. příběh nahoře.  

Dospěli jste k hranici, nebo limitu který měl nějakou fyzickou strukturu     Ano, viz. příběh nahoře.  

Dospěli jste k hranici, ze které není návratu?   Dospěl jsem k bariéře, kterou jsem nemohl  překročit. Jinak bych se již nevrátil,  viz. příběh nahoře.  

Bůh, Duchovno a Víra:

Jaké bylo vaše náboženství před vaší zkušeností?   Žádné, nebyl jsem členem nějaké skupiny.

 Jaké ja vaše náboženství nyní?   Narozen jako katolík.

Změnila se vaše vira, ve svých hodnotách a přesvědčeních, protože jste měli vaši zkušenost¨?    Ano   

Zážitek obsahoval, včetně:   Přítomnost nadpřirozených bytostí

Pokud se jedná o náše pozemské žití, je to jiné než náboženství:

Změny ve vašem životě od doby vašeho zážitku PBS:    ...se zmenšily

Změnili se nějak konkrétně vaše vztahy po PBS, protože jste měli tento zážitek?   Nejsem členem žádné náboženské skupiny, protože jsou příliš vzdálené od mé reality, zejména po PBS který pro mne byl „prožitek smrti“ a ne „prožitek blízkosti smrti.“  

Po PBS: 

Změnili jste vaše povolání, protože jste měli tento zážitek?     Práce, nebo studium

Změnila se vaše psychika, protože jste měli tento zážitek?     Psychické druhotné účinky

Změnila se vaše psychika, protože jste měli tento zážitek?     Zvýšená citlivost, uzdravování a psychické schopnosti.

Změnily se vaše pocity, protože jste měli tento zážitek?     Pocity k rodině, přátelům a kolektivu.

Změnil se váš strach ze smrti, protože jste měli tento zážitek?    Pocity o smrti

Změnil se váš životní postoj,  protože jste měli tento zážitek?     Smysl pro životní poslání

Je těžké popsat zážitek slovy?    Ano, ty pocity na světě neexistují a nelze je vyjádřit ani našimi běžnými smysly. 

Máte nějaké psychické, nebo neobyčejné, jiné speciální schopnosti po své zkušenosti, které jste před vaší zkušeností neměli?     Ano    

Existují nějaké zážitky z vaší zkušenosti, které jsou obzvláště smysluplné, a nebo pro vás významné?   Nejhorší: při pohledu na lidstvo.  Nejlepší: zažít věčnou lásku.

 Sdíleli jste někdy tuto zkušenost s ostatními?    Ano    

Stalo se vám někdy ve vašem životě něco, co by mohlo být považováno za součást vašeho zážitku?     Ne  

Je ještě něco, co by jste rádi přidali ke své zkušenosti PBS.     Ano, jestli máte zájem, dejte mi vědět - popsal jsem můj PBS výše, jen velmi krátce.

Jsou, podle vašeho názoru, další otázky, na které bychom se měli  zeptat, k vysvětlení vašeho zážitku?    Dotazník je zvolen vhodně.